ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 2020-12-11

Відомості № 22

У передріздвяний, передноворічний період – у час подяк, подарунків та сюрпризів – хочемо порадувати вас новим, 22-м, номером журналу «Відомості»!

Ми дуже старалися, щоб кожен наш читач міг знайти у випуску для себе щось цікаве і корисне. Отже, готуйтеся!
Із уже традиційної рубрики «Inter Cars в обличчях» ви дізнаєтеся, про що мріють наші колеги, чим вони живуть сьогодні і що планують на перспективу. У рубриці «Актуально» можна прочитати про нову продукцію, яка з’явилася в портфелі Inter Cars Ukraine: знайомтеся з брендом RAVENOL (моторні оливи, мастила, гальмівні та охолоджувальні рідини), а також інноваційними паливними насосами виробництва Delphi Technologies.

Цікаві статті в журналі присвячені глобальним проблемам: Як всесвітня пандемія вплине на галузь обслуговування автомобілів? Які шляхи захисту бізнес-моделей, що гарантуватимуть безперебійну роботу СТО, незалежно від подій у майбутньому? На які досягнення ІТ-технологій в автомобілебудуванні очікувати у 2021 році?

Стане в пригоді підбірка актуальної інформації від наших постачальників: коли замінювати втулки рульового управління і підвіски; які новини в технології клеїв для заміни вітрового скла; нові рідкі фіксатори різьбових з’єднань від Elring, особливості гальмівних рідини від Bosch, ZF і Comma  та багато іншого.

Читайте! Будьте з нами! Адже ми працюємо для вас!

Друковану версію «Відомостей» запитуйте у свого торгового представника та на всіх філіях Inter Cars Ukraine.

ВКЛАДЕНИЙ ФАЙЛ

VUa#22_2020_web.pdf

ЗАВАНТАЖИТИ PDF [17.5 MB]

СХОЖІ СТАТТІ

Відомості № 23

Відомості № 23

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №19

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №19

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №16

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №16

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №17

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №17