ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 2021-05-26

Відомості № 23

Насичений, вагомий, інформативний – таким ми презентуємо вам весняний випуск журналу «Відомості». 2021-й незабаром перейде екватор, і ми раді, що від початку року в нас зібралося чимало позитивних новин, якими ми охоче ділимося з вами на сторінках нашого корпоративного вісника.

VUa#23_2021__#00_CoverByPage.jpg

Впровадження оновленого програмного забезпечення в компанії, проведення в Україні міжнародного конкурсу для студентів-автомеханіків Young Car Mechanic, початок співпраці з новими постачальниками, зокрема з компанією BILSTEIN, нова продукція в асортименті Inter Cars Ukraine – сподіваємося, вам цікаво буде дізнатися про це.

Тож, гортайте журнал і знаходьте в ньому корисне для себе – поради з ремонту двигунів, з обслуговування високотехнологічних підвісок, нові функції діагностичного комплексу KTS 250. Можливо, для вас стане відкриттям перспектива застосування інноваційних технологій – спрямованих гальмівних колодок або ж автоматизованої мотоциклетної амортизаційної системи KADS.

У цьому номері продовжуємо знайомити вас із брендом RAVENOL, з найкращими рішеннями для швидкого і якісного ремонту від компаній ZF, febi, Valeo, Meyle… Фахівцям СТО стане в нагоді актуальний матеріал про сучасні підходи до діагностики та обслуговування кондиціонерів – спеціальні установки від компанії Bosch.

Читайте, пізнавайте, будьте з нами!

Друковану версію «Відомостей» запитуйте у свого торгового представника та на всіх філіях Inter Cars Ukraine.

Вкладений файл

СХОЖІ СТАТТІ

Відомості № 22

Відомості № 22

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №19

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №19

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №17

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №17

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №20

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №20