ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 2019-05-28

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №19

Травень, наче вечір п’ятниці, проходить у приємному очікуванні літа та пори відпусток. А ми активно готуємо наш асортимент до старту літнього сезону, щоб він пройшов максимально комфортно для наших клієнтів.

20190528-Vedomosti-#19.jpg

У нашому журналі Ви знайдете інформацію про критерії правильного вибору радіатора двигуна, нюанси підбору холодоагенту, рестайлінг кондиціонера-бестселера Inter Cars.

Однією з головних тем у травневому випуску журналу «Відомості» став конкурс для студентів-механіків Young Car Mechanic – 2019. Цьогоріч компанія Inter Cars Ukraine долучилася до проведення міжнародного конкурсу Young Car Mechanic, який уже кілька років поспіль проходить у Польщі, Литві, Латвії, Естонії та Болгарії. Проект Young Car Mechanic покликаний підтримати молодих людей, які обрали професію автомеханіка.

Трошки зимової прохолоди у травневу спеку не завадить, тому на сторінках журналу ми розмістили репортаж із поїздки переможців акції «Підкорюй Альпи разом з InterCarsUkraine»на гірськолижний курорт до Італії.

Вашої уваги також варта інформація про сучасні електричні системи автомобілів; тонкощі вибору освітлення для авто; стукіт у системі трансмісії; охолоджувальні рідини; заміну акумулятора в транспортних засобах, обладнаних системою старт-стоп; типові несправності дизельного двигуна через неякісне паливо; технології датчиків температури відпрацьованих газів. А на десерт Ви отримаєте нашу традиційну підбірку цікавих фактів зі світу авто.

Все це та багато іншого чекає Вас на сторінках травневого випуску корпоративного журналу «Відомості».

Друковану версію журналу запитуйте у свого торгового представника та на всіх філіях Inter Cars Ukraine.

Приємного читання!

Вкладений файл

СХОЖІ СТАТТІ

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №17

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №17

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №15.

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №15.

Відомості № 22

Відомості № 22

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №18

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №18