ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 2021-12-10

ВІДОМОСТІ № 24

Різдвяні дзвоники вже чути дуже близько. Вони скрізь: у сяючих вітринах та ялинкових прикрасах, у запаху імбирного печива і схудлому нанівець відривному календарі… А ще – у грудневому випуску журналу «ВІДОМОСТІ». Для нашої аудиторії він теж є своєрідним передвісником завершення року і наближення улюблених свят.

Цьогоріч Inter Cars Ukraine впровадила Е-КАТАЛОГ – високотехнологічний програмний продукт, який надає клієнтам багато різних можливостей та суттєвих переваг. Яких саме – дізнавайтеся в статті «Програмне забезпечення для автомайстерень ХХІ століття».

У рубриці «Наші партнери», в якій ми презентуємо УСПІШНІ БІЗНЕС-ПРОЄКТИ, ви знайдете цікавий матеріал про харківський автосервіс «АвтоАтмосфера» – про те, як він створювався, функціонує і розвивається сьогодні.

У номері на вас чекають актуальні та ПРАКТИЧНІ МАТЕРІАЛИ про те, як уникнути проблем із гальмівною системою в зимовий період і топ-поради для усунення шуму при гальмуванні, про поломки стартерів та основні правила монтажу модулів пневмопідвіски.

Матеріали цього випуску познайомлять вас із НОВИМ АВТОМОБІЛЬНИМ БРЕНДОМ — PowerEdge. Це запчастини середнього цінового сегмента. На європейському ринку сьогодні PowerEdge представлений щітками склоочисників та компресорами для систем кондиціонування повітря.

Пропозиція Inter Cars поповнилася також новою серією деталей для гальм — ABE PERFORMANCE. Читайте на сторінках журналу про особливості цього сучасного продукту з поліпшеними параметрами, а також про інші, не менш важливі, товари із асортименту Inter Cars Ukraine.

Читайте, дізнавайтеся, будьте з нами!

Друковану версію «Відомостей» запитуйте у свого торгового представника та на всіх філіях Inter Cars Ukraine.

Вкладений файл

СХОЖІ СТАТТІ

Відомості № 23

Відомості № 23

Відомості № 21

Відомості № 21

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №19

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №19

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №20

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №20