Програма «SACHS Service»

Програма «SACHS Service»
Концепція Original SACHS Service (OSS) - це комплексна програма підтримки СТО від заводу-виробника, яка включає в себе технічні рішення в області приводу і підвіски від розробника і виробника амортизаторів і зчеплень для світового автопрому, доступ до ноу-хау марки SACHS через авторизацію СТО як партнера а також заходи щодо залучення та підвищення лояльності клієнтів. OSS - це інструмент для підвищення конкурентноздатності Вашої СТО.

Програма «KYB Service»

Програма «KYB Service»
«KYB-сервіс» - це проект метою якого є налагодити максимально ефективне забезпечення власника транспортного засобу якісним сервісом по обслуговуванню і ремонтом автомобіля: продаж і установка амортизаторів, міжсервісне обслуговування підвіски автомобіля.

Учасники проекту - сертифіковані точки продажів (магазини) та авторизовані станції технічного обслуговування (СТО).

Програма «Bosch Service»

Програма «Bosch Service»
Все більше зростаючим технічним вимогам до ремонту автомобілів повністю відповідає концепція Bosch Авто сервісів. Мережа СТО «Bosch Service», заснована компанією в 1921 році, є однією з найбільших в світі мереж сервісних станцій. На сьогоднішній день вона налічує близько 14 000 підприємств більш ніж в 125 країнах, в тому числі і в Україні. Вимоги, що пред'являються компанією Bosch до фірмовим сервісним станціям, а також постійний контроль якості гарантують високий рівень обслуговування.