ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 2018-06-04

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №17

Зустрічайте 17 випуск нашого традиційного журналу Відомості, у якому Ви знайдете море цікавої інформації про життя Inter Cars Ukraine та наші плани на майбутнє, адже упродовж 2018 року наша компанія стане ще ближчою до своїх партнерів.

Vedomosti-oblojka_#17_20180515.jpg

Розширення мережі філій є одним із основних пріоритетів на цей рік. Суми, Тернопіль, Полтава, Одеса, Миколаїв, Умань уже відкрили двері для обслуговування наших клієнтів. На черзі Івано-Франківськ та Кривий Ріг.

Ми не обмежимося тільки розширенням мережі. Сподіваємось, цього року ми приємно здивуємо Вас і розширенням асортименту, і кращими умовами співпраці, і цікавими маркетинговими акціями, і технічною підтримкою, і кращим сервісом…

На сторінках травневого випуску журналу Ви знайдете багато корисних технічних порад та актуальної інформації від постачальників, ознайомитесь з актуальними акціями та дізнаєтесь результати маркетингових програм, що були проведені.

На Вас чекають безліч цікавих статей: «Чи можна змішувати масло для двигуна?», «Сертифікація безпеки гальмівних дисків та барабанів ABE», «Причини передчасного пошкодження маточини», «Живлення та управління роботою двигуна».

Також, у журналі представлена літня пропозиція Inter cars Ukraine щодо мастил, автохімії та автокосметики.

А на десерт зазирніть на останні сторінки журналу, де ми підготували для Вас іронічну статтю «Як навчити дружину водити» та добірку цікавих фактів.

Друковану версію журналу запитуйте у свого торгового представника та на будь-якій філії Inter Cars Ukraine.

Приємного читання.

Відомості №17 (2018)

ЗАВАНТАЖИТИ PDF [20 MB]
ДИВИТИСЬ ОНЛАЙН

СХОЖІ СТАТТІ

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №18

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №18

Відомості № 23

Відомості № 23

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №15.

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №15.

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №16

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №16