ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 2018-12-05

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №18

Новий рік – це перший розділ книги, яка називається «Можливості», і ми власноруч заповнюємо кожну із 365 її сторінок. Але перед початком написання нового життєпису потрібно представити епілог до книги, яка закінчується, підвести підсумки року, що минає, та побудувати плани на майбутнє.

Vedomosti-#18.jpg

У 2018 році компанія Inter Cars Ukraine зробила акцент на розширенні своєї географічної присутності в різних регіонах України. Було відкрито 8 нових філій у Тернополі, Умані, Сумах, Полтаві, Миколаєві, Одесі, Івано-Франківську та Кривому Розі. Наразі мережа авторизованих відділень Inter Cars Ukraine налічує 36 філій, що робить нас значно ближчими до клієнта, скорочуючи час очікування товару.

Завдяки збільшенню асортименту продукції, розширенню мережі філій, скороченню часу доставки товарів, удосконаленню рівня сервісу виконання замовлень та впровадженню цікавих маркетингових програм, ми залучили до співпраці ще більшу кількість клієнтів, та, як наслідок, отримали річний приріст понад 30 %.

У 2019 році ми плануємо підтримувати тренд активного розвитку, впроваджувати сучасні технології, розвивати сегмент В2В, ущільнювати графік експрес-замовлень продукції з Польщі, презентувати клієнтам нову програму лояльності та запропонувати ще кращі умови співпраці, адже філософія нашої компанії – партнерство, відкритість, стабільність.

18 новорічний випуск журналу «Відомості» яскраво відображає тенденції та вектори розвитку ринку автомобільних запчастин, інструментів та обладнання. Ви знайдете багато корисної технічної інформації, найсвіжіші новини про життя колективу Inter Cars Ukraine та дізнаєтесь результати глобальної акції «КУПУЙ З ВИНАГОРОДАМИ».

Вашої уваги варта інформація про моторні мастила та їх вплив на навколишнє середовище, пружину, як елемент підвіски, технічне обслуговування системи автомобільного кондиціонування, гальмівні трубки та рентгенівську спектроскопію у лабораторії Intermeko. Все це та багато іншого чекає Вас на сторінках грудневого випуску корпоративного журналу «Відомості».

Друковану версію журналу запитуйте у свого торгового представника та на будь-якій філії Inter Cars Ukraine.

Приємного читання.

Відомості №18 (2018)

ЗАВАНТАЖИТИ PDF [19 MB]
ДИВИТИСЬ ОНЛАЙН

СХОЖІ СТАТТІ

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №17

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №17

Відомості № 23

Відомості № 23

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №16

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №16

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №19

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №19