ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 2020-06-02

Відомості № 21

Він особливий – святковий, яскравий – цей 21-й випуск журналу «Відомості»! Ним Inter Cars Ukraine розпочинає нове десятиліття у своєму житті: у 2020 році компанії виповнюється 20 років. З цієї нагоди ми започатковуємо рубрику «Inter Cars в обличчях», в якій будемо знайомити вас із нашою командою. Це невеликі інтерв’ю співробітників компанії, в яких вони поділяться з вами своїми життєвими історіями, досягненнями і мріями.

Vedomosti-#21-2020_cover.jpg

На сторінках цього випуску на вас чекає корисна стаття про нові ексклюзивні бренди Inter Cars: REINHOCH – широкий асортимент деталей для рульового управління та підвіски, а також DNJ і USA – запчастини для автомобілів, вироблених у США. Доступні ціни і відмінна якість – основні переваги цих нових торгових марок.

Безумовно, вам буде цікаво прочитати, що думають експерти провідних компаній-виробників про двомасові маховики – чому їх так критикують і чи можна їх міняти на одномасові; ви дізнаєтеся про найкращі практики у сфері ремонту рульового управління, а також чи варто ставити рульовий демпфер на автомобілі і на які саме; отримаєте рекомендації з приводу вимог і специфікацій щодо моторних олив. Все це та багато іншої актуальної інформації містить свіжий номер журналу.

Друковану версію «Відомостей» запитуйте у свого торгового представника та на всіх філіях Inter Cars Ukraine.

Приємного читання!

Вкладений файл