WD-40

WD-40 – американська компанія і торгова марка відомого аерозольного препарату.

Багато автолюбителів часто відчувають дрібні, але дуже неприємні труднощі при спілкуванні зі своїми сталевими кіньми. То заклинить замок на морозі, то в сиру погоду відмовиться нормально заводитися двигун, то поїздка поремонтованою дорозі обернеться багатогодинними спробами стерти налиплий гудрон. Ще гірше, коли при ремонті автомобіля доводиться зустрітися з прикипілою гайкою або болтом це може обернутися як поломкою інструменту, так і саднами на руках. Є також безліч інших дрібних життєвих проблем починаючи від скрипучих петель і підклинювання замку на під'їзній двері, і закінчуючи приклеєними вашою улюбленою дитиною наклейками.

Неважливо, чи є ви професійним механіком або просто майстром на всі руки всі ці, і багато інших проблем можна вирішити, використовуючи WD40 технічний аерозоль універсального призначення, здатний очищати, захищати, проникати, змащувати і зганяти вологу як жодний інший продукт у світі. WD-40 навряд чи потребує представлення автомобілістам. Здається, що цей продукт відомий буквально всім. Але насправді, далеко не всі знають, наскільки цей продукт універсальний, і скільки функцій він може виконувати! За своїми якостями цей аерозоль перевершує показники традиційних легких мастильних речовин, дисперсійних мастил, водовідштовхувальних речовин, очищувачів металу, силіконових аерозолів. Використовувати WD-40 можна в багатьох сферах діяльності. Він застосовується в чищенні зброї та аерокосмічній промисловості, авіації, електромеханічному виробництві, в офісі та вдома! 

WD-40 американська компанія і торгова марка відомого аерозольного препарату, розробленого Норманом Ларсеном в 1953 році для Rocket Chemical Company в Сан-Дієго, Каліфорнія. Спочатку препарат був розроблений для промислових споживачів як водовідштовхувальний засіб, що запобігає корозії. Пізніше було встановлено, що він також має безліч можливостей для побутового застосування. За корпоративною легендою, формула продукту була розроблена з сорокової спроби (прим. WD-40 як скорочення, від англ. Water Displacement 40th Attempt). Продукт складається в основному з різних вуглеводів. WD-40 вперше був використаний в компанії Convair для захисту зовнішньої обшивки ракет Атлас від корозії. На полицях магазинів Сан-Дієго продукт вперше з'явився в 1958 році.

 Головний інгредієнт продукту мінеральна олива, яка залишаючись на будь-якій поверхні забезпечує змащення і довготривалий захист від вологи. Також до складу продукту входить комплекс вуглеводнів, які надають продукту низьку в'язкість і можливість бути розпорошеними у вигляді аерозолю. Такий спосіб підходить для консервації обладнання, що містить приховані порожнини і тріщини. Точна формула продукту досі є комерційною таємницею і ретельно охороняється. Продукт не запатентований, щоб уникнути розкриття технології виготовлення. Існує популярна легенда, що основним інгредієнтом WD-40 є риб'ячий жир, але офіційний сайт компанії спростовує цю інформацію.

WD-40 використовують в автомайстеренях  для відкручування заржавілих гайок та болтів, за умови, що різьблення відкрите. Rocket Chemical Company була заснована в 1953 році. У 1969 році Джон С. Баррі ставши її президентом змінив назву на WD-40 на тій підставі, що ракетно-хімічна компанія не виробляла ракети. У 1973 році компанія стала публічною, розмістивши свої акції на біржі NASDAQ (символ акції WDFC). В останні роки WD-40 придбала кілька продуктових лінійок, додавши такі бренди як: 3-IN-ONE, LAVA, Spot Shot, X-14 і деякі інші. Штаб-квартира компанії до цих пір знаходиться в Сан-Дієго, Каліфорнія. Продукція продається в більш ніж 160 країнах світу. Доходи за фінансовий рік перевищують 300 млн. $ США.

 Компанія WD-40 вже близько 50 років виробляє багатоцільову продукцію світового рівня якості. Сімейство продуктів WD-40 вже давно є у споживачів маркою, якою вони можуть довіряти в чищенні, прониканні, захисту та мастилі майже чого завгодно. Цей продукт, у якого є тисячі способів застосування, є буквально багатоцільовим вирішенням проблем. WD-40 це виробник і постачальник товарів побутового та професійного призначення світового рівня, які перевершують очікування найвимогливіших споживачів. Продукція компанії може бути знайдена в гаражах та ящиках з інструментами по всьому світу. Компанія завжди присвячувала себе розробці марок, які були б першими у своїх категоріях. Місія компанії WD-40 побудова і посилення неприступної фортеці торгових марок найвищої якості затребуваних у всьому світі, отриманих шляхом розробки та покупки у інших компаній.

СХОЖІ СТАТТІ

Ravenol

Ravenol

SUNOCO

SUNOCO

АЛЯSКА

АЛЯSКА

ABRO

ABRO