TEROSON

Клеї, герметики, фіксатори, змащувальні матеріали, антикорозійні матеріали, очисники торгової марки TEROSON від компанії Henkel.

Для більш докладної інформації - www.repair-autovehicle.com.ua

Henkel займає лідируючі позиції у світі як у споживчому, так і в промисловому секторах завдяки таким відомим брендам, як Persil, Schwarzkopf і Loctite. Компанія працює в трьох бізнес-напрямках: Laundry & Home Care, Beauty Care і Adhesive Technologies. 

Штаб-квартира компанії знаходиться в Дюссельдорфі, Німеччина, акції Henkel входять в індекс фондового ринку Німеччини DAX 30. У компанії працюють близько 50 000 співробітників, які представляють 120 національностей. Компанія Henkel веде свою діяльність у світовому масштабі і займає сильні позиції на ринках, що розвиваються.

На світовому ринку Henkel є провідним постачальником рішень в області застосування клеїв, герметиків і функціональних покриттів. Компанія пропонує збалансований портфель брендів, що складається із спеціалізованих рішень для промислових підприємств і високоякісних споживчих продуктів.

Глобальна команда експертів Henkel встановлює партнерські відносини з клієнтами, щоб надавати найкращі рішення, а сильні інновації та провідні технології таких брендів як Loctite створюють цінність для всіх груп споживачів. Портфель продукції для промислових підприємств складається з п'яти кластерних брендів - Loctite, Bonderite, Technomelt, Teroson і Aquence. 

Henkel Adhesive Technologies має неабиякий інноваційний потенціал і розробляє провідні технології, що забезпечують більше додаткових переваг для клієнтів. Експерти в лабораторіях займаються постійним вдосконаленням існуючих продуктів і розробляють революційні інновації. Компанія володіє унікальною здатністю визначати технічні та соціальні тенденції, розробляючи передові технології майбутнього.

СХОЖІ СТАТТІ

SUNOCO

SUNOCO

MOTUL

MOTUL

ABRO

ABRO

FEBI

FEBI