JASOL REVLINE

JASOL REVLINE від польського виробника Rafineria w Jaśle Sp. z o.o.

logo-jasol.jpg
Rafineria w Jaśle Sp. z o.o. - це компанія з багатими традиціями. Завод розташований на території колишнього НПЗ Ясло. Беручи до уваги історію місця і потенціал, вона прагне динамічно розвиватися і будувати бренди Jasol та Revline.

Досвід, знання, професійність та ініціатива допомагають з кожним роком зміцнювати позиції і з фірми локальної сфери діяльності компанія перетворюється в підприємство, що охоплює найвіддаленіші куточки країни. Завдяки ініціативності, розвитку мережі авторизованих продавців, безпосереднього продажу - бренди Jasol та Revline стають все більше затребуваними і високо цінуються серед постійних і нових клієнтів.

Якість - головне, так як тільки хороший бренд має шанс конкурувати з найсильнішими на ринку.

Найвища якість продукції гарантована усім клієнтам. Додатковою перевагою є той факт, що кожна партія товару проходить перевірку в незалежній лабораторії, що підтверджує наступне - все, що покидає територію НПЗ Ясло має гарантовану високу якість.

При створенні олив JASOL докладено максимальних зусиль до того, щоб продукція оптимальним чином задовольняла всі потреби клієнтів. Оливи JASOL створюються з використанням найсучасніших технологій з самими високоякісними облагороджувальними присадками. Рецептура і характеристики олив JASOL дозволяють виконувати всі вимоги виробників машин та інструментів.

На додаток до олив бренд JASOL пропонує широкий вибір експлуатаційних рідин.

Бренд REVLINE пропонує оливи для автомобілів найвищої якості, які вирізняються з-поміж інших аналогічних продуктів, присутніх на ринку. Облагороджувальні присадки найвищої якості, багатоступінчастий процес контролю якості сировини і готової продукції, гарантують безвідмовність в роботі олив REVLINE.

Оливи REVLINE виготовляються на основі сучасної формули M-ACTIVE, яка завдяки застосуванню спеціальних молекул забезпечують оптимальний захист двигунів в найважчих умовах експлуатації. Виробництво олив марки M-ACTIVE здійснюється по суворо певній технології при виконанні багатоступінчастого контролю якості.

Висока якість олив REVLINE підтверджена визнаними світовими виробниками автомобілів. Продукція REVLINE має схвалення і сертифікати таких марок як: MAN, MERCEDES, VOLVO, RENAULT і MACK.

Оливи REVLINE - це гарантія найвищої якості і безвідмовності.

Бренди REVLINE та JASOL сьогодні присутні на більшості європейських ринках і в деяких країнах за межами Європи.

Вони пропонують широкий асортимент продукції найвищої якості як для автомобілістів, так і для промисловості. Асортимент REVLINE та JASOL пропонує:
  • оливи для легкових та вантажних автомобілів
  • трансмісійні рідини
  • оливи та рідини для с/г та будівельної техніки
  • мастила та рідини для промисловості
  • експлуатаційні рідини