ABRO

Вже понад три чверті століття компанія ABRO не тільки послідовно виступає за якість у виготовленні автохімії, але й сумлінно дотримується цієї точки зору, втілюючи її в свої продукти. За останні 75 років, ABRO здобула прихильність дистриб'юторів і людей, що використовують її продукти. Саме це і продовжує стимулювати компанію розвиватися в наш час, адже надійний партнер фундамент, на якому будується успіх бізнесу.

ABRO з легкістю увійшов на ринки 185 країн по всьому світу, незважаючи на те, скільки конкурентів вже було ринку. Скрізь де є ринок автомобільних олив та хімії, покупці можуть бути спокійні ABRO докладає величезних зусиль для того, щоб служити їх потребам та забезпечувати їх спокій.

Серце розподілу ABRO – новий хаб, що розташовується в місті Саванна, штат Джоржия. Хаб займає площу 30658 мпростору і надає можливості для зростання компанії. На даний момент, компанія займає близько половини складських приміщень. Спеціально обладнані полиці і високотехнологічне обладнання дозволяють виконувати замовлення в найкоротші строки. Хаб ABRO зосереджений в динамічному і швидкозростаючому порті, що дозволяє прискорювати доставку та забезпечує безперебійність надходжень продукції до дистриб`юторів по всьому світу.

Команда ABRO на порозі останнього кварталу його першого сторіччя в бізнесі, і вважає за головне - захистити цінності, що привели їх до цієї точки. Компанія прагне розширювати горизонти і забезпечувати партнерам безтурботності в питаннях автомобільних мастильних матеріалів.

СХОЖІ СТАТТІ

JASOL REVLINE

JASOL REVLINE

АЛЯSКА

АЛЯSКА

SUNOCO

SUNOCO

AKVILON

AKVILON