AKVILON

«AKVILON» – це відомий український виробник автохімічної продукції. Асортимент продукції включає охолоджуючі та гальмівні рідини, зимові та літні очисники скла, моторні та трансмісійні оливи представлені практично у всіх регіонах України.

«AKVILON» – це відомий український виробник автохімічної продукції. Широкий спектр товарів може задовольнити будь-якого вибагливого споживача з різними фінансовими можливостями. На сьогоднішній день асортимент продукції включає охолоджуючі та гальмівні рідини, зимові та літні очисники скла, моторні та трансмісійні оливи представлені практично у всіх регіонах України. Дистриб'юторська мережа компанії дає можливість отримати широкий асортимент товарів в найкоротші терміни.

Завдяки своїй високій якості торгова марка «AKVILON», стала ексклюзивним постачальником вітчизняної автохімічної продукції до мережі АЗС «Shell». Вся продукція торгової марки «AKVILON» сертифікована і відповідає вимогам діючих на території України стандартів.  Головною метою компанії є впровадження сучасної високоякісної продукції на споживчий ринок, адже саме якісна продукція повинна стати невід'ємною частиною транспортного життя споживачів. Це підтверджується позиціями компанії «AKVILON», яка впевнено увійшла до числа кращих українських виробників автохімії.

СХОЖІ СТАТТІ

FEBI

FEBI

Ravenol

Ravenol

SUNOCO

SUNOCO

JASOL REVLINE

JASOL REVLINE