ORGANIKA

Традиції компанії ORGANIKA сходять з 1903 року, коли двома друзями була заснована хімічна мануфактура у місті Лодзь, Польща. Ніхто тоді й не здогадувався, що через сто років вона стане найбільшою групою компаній автохімічної індустрії в Польщі. Протягом багатьох років профіль компанії зазнав змін відповідно до потреб зростаючої економіки спочатку для шкіряної та текстильної промисловості, а потім для автомобільної, будівельної, цукрової промисловості та, навіть, станцій очищення стічних вод.

Розпочате в 60-х роках минулого століття виробництво для автомобільної промисловості спочатку включало в себе гідравлічні рідини (DA-1) та гальмівні рідини, в тому числі досі популярний R-3/205, що ініціювало динамічний розвиток польської автохімії. В 1970-их роках до асортименту продукції ORGANIKA було введено рідини для омивачів ADIXOL та автокосметика. В наступні роки до лінійки товарів для догляду за автомобілем додавалися все нові елементи. Особливо цінними для водіїв виявилися препарати для очищення автомобільних двигунів DETERSIL та перше в Польщі багатофункціональне мастило-консервант UNIZOL.

На початку дев'яностих років ORGANIKA успішно представила на ринку свої власні охолоджуючі рідини під брендом GLIXOL. На даний момент пропозиція гальмівних рідин доповнюється найсучаснішим препаратом DOT 5.1, рекомендованим для автомобілів, оснащених електронними системами керування, такими як ABS, ASR і ESP, а група охолоджуючих рідин найвищої якості холодоагентом GLYSANTIN за ліцензією BASF. 

ORGANIKA увійшла в двадцять перше століття з сучасними лініями для виробництва аерозолів, упаковки рідин та мастил, а також виробництва поліетиленової упаковки. Виробництво здійснюється відповідно до світових стандартів, що підтверджується останніми сертифікатами якості ISO 9001: 2000. Компанія продовжує розширювати свою пропозицію, запускаючи нові продукти найвищої якості. Продукція компанії ORGANIKA, виготовляється на основі вітчизняних та зарубіжних матеріалів, в тому числі імпортованих від Icso Chemical Production, Rokita, BP, Condea, Clariant, BASF, Shell та Witco. Компанія цінує та пишається такими надійними партнерськими відносинами із такими концернами, як Shell, Mobil, Statoil Lubricants, Lotos, Orlen, Texaco і Valeo, а також мережами гіпермаркетів, такі як Biedronka, Geant, Tesco, Castorama та Carrefour.