SUNOCO

Всесвітньо відомий бренд SUNOCO – це торговельна марка нафтовидобувної і нафтопереробної компанії – найбільшого дистриб'ютора палива в США і провідного виробника мастильних матеріалів. Представництва компанії розташовані в 30 країнах світу. Заснована в 1886 році, компанія SUNOCO є одним з лідерів напрямку інноваційних розробок. Підтвердженням беззаперечної якості продукції SUNOCO є той факт, що вже багато років поспіль продукція SUNOCO успішно застосовується більш ніж у 50-ти автоспортивних змаганнях, серед яких NASCAR та IndyCar.

З 2020 року торговельну марку SUNOCO в Україні представляє компанія «САНОКО ТРЕЙДІНГ», яка є ексклюзивним офіційним імпортером мастильних матеріалів SUNOCO та відповідає за маркетингову та дистриб’юторську політику бренда SUNOCO.

Продукція SUNOCO поставляється в Україну безпосередньо з заводу, що гарантує збереження її якості протягом всього шляху від виробництва до кінцевого споживача. Виробничі потужності компанії сертифіковані у відповідності вимогам міжнародних стандартів системи менеджменту ISO 9001 та ISO 14001.

В асортименті представлені моторні, трансмісійні, гідравлічні та редукторні оливи, мастила для легкових та вантажних автомобілів, сільськогосподарської та спеціальної техніки, а також широкий перелік спеціалізованих мастильних матеріалів промислового призначення. Вся продукція відповідає американським та світовим стандартам якості, а також вимогам провідних світових виробників техніки та обладнання.

Особливої уваги заслуговують ресурсозберігаючі моторні оливи SUNOCO, які відповідають жорстким вимогам до експлуатаційних властивостей найсучасніших категорій API SP та ILSAC GF-6A. За рахунок ретельно підібраних синтетичних базових олив і найновіших пакетів присадок вони забезпечують менший опір рухомим деталям двигуна, знижують тертя, скорочують час прогріву при низьких температурах, а, отже, допомагають двигуну працювати з високою продуктивністю при меншому споживанні пального.

SUNOCOдбає про навколишнє середовище

Компанія SUNOCO надає можливість всім покупцям високоякісних мастильних матеріалів американського бренду скористатися додатковим сервісом з безкоштовної утилізації відпрацьованих олив і мастил. Відтепер у всіх клієнтів SUNOCO більше не виникне питання, що робити з відходами, де їх зберігати, як транспортувати і куди везти. Всі питання документального оформлення і переробки відходів бере на себе ліцензований і технологічно озброєний партнер SUNOCO з надання сервісу утилізації. А споживачам мастильних матеріалів SUNOCO залишається лише скористатися всіма перевагами якості та високих експлуатаційних властивостей у вигляді безвідмовної роботи, подовжених інтервалів заміни, відсутності простоїв, збільшення строків служби обладнання.

Контактна інформація

ТОВ «САНОКО ТРЕЙДІНГ»
04071, Україна, Київ, вул. Верхній Вал, 28/12 (БЦ Регус)
Тел.: +38 (044) 33-44-556
Сайт: www.sunocoukraine.com
E-mail: contact@sunocoukraine.com
FB: https://www.facebook.com/SunocoUkraine