Ravenol

Компанія Ravensberger Schmirstoffvertrieb GmbH (Німеччина), що володіє брендом RAVENOL, заснована в 1946 році. На сьогодні є однією з найбільш ефективних торговельних марок мастильних матеріалів для продуктів преміум-класу в усьому світі.

RAVENOL_Logo_Etiketten4c.jpg

Асортимент RAVENOL — найширший із відомих конкурентних брендів в Україні. Це моторні оливи для легкових, вантажних, дво- та чотиритактних двигунів, оливи для підвісних моторів човнів та двигунів катерів і яхт, оливи для автоматичних коробок передач і гідропідсилювачів, трансмісійні оливи для механічних коробок передач, тракторні, гідравлічні оливи, пластичні мастила, гальмівні, охолоджувальні рідини.

Перелік продукції доповнюється сучасними високоякісними мастильними матеріалами для двигунів і трансмісії, присадками для пального, а також продуктами для догляду за автомобілем.

Загалом в асортименті RAVENOL більше 300 позицій, і цей бренд представлений більш ніж у 90 країнах світу.

Чим приваблює користувачів ця марка?

Насамперед відзначимо, що продукція RAVENOL перевірена часом.
Ravensberger Schmirstoffvertrieb GmbH є незалежним виробником мастильних матеріалів з 1946 року і таким чином може приймати власні рішення щодо того, які складники слід використовувати. Треба сказати, що ця компанія була першою у світі, яка отримала ліцензію від Американського інституту нафти (API) на моторну оливу з в’язкістю SAE 0W-16.
Продукти RAVENOL 100% виготовлені в Німеччині і мають однакову високу якість в усьому світі. Спеціалізація на автомобільних мастильних матеріалах забезпечує бренду високий рівень конкурентоспроможності.
Що не менш важливо для сьогодення: RAVENOL — це продукти з низьким впливом на навколишнє середовище і екологічно безпечні продукти (підтверджено сертифікатом відповідно до DIN EN ISO 14001:2009).
Про якість продукції: мастильні матеріали виготовлені з використанням технології PAO (поліальфаолефінів), а отже, вони забезпечують відмінні показники, зокрема зменшене тертя, чудове очищення і випаровування.

CleanSynto®

RAVENOL використовує спеціальну технологію CleanSynto®, яка зменшує відкладення сажі і частки бруду таким чином, що олива може більш ефективно досягти критичних точок змащування, зберігаючи довше двигун у чистоті. Це може істотно підвищити ефективність двигуна і в майбутньому значно знизити ризик проблем з двигуном.

Технологія RAVENOL CleanSynto® забезпечує:
 • Більш чисті деталі двигуна
 • Максимальний термін служби двигуна
 • Зниження витрат на технічне обслуговування
 • Схвалення виробників комплексного обладнання (OEM)
  Bag in Box

  Зручною для користувачів є пропонована компанією система Bag in Box. Це оптимізована і стійка контейнерна система для 20-літрових пакетів разом із системою полиць для чистого і структурованого зберігання та простого розливу продукції в пляшки.

  Вона складається з міцної зовнішньої коробки і пластикового пакета з вбудованим випускним краником. Ця контейнерна система забезпечує і безпечне транспортування наших високоякісних мастильних матеріалів, і економію місця, а також надійну ліквідацію компонентів упаковки. Як тільки пакет спорожніє, його можна легко забрати із зовнішнього ящика. Завдяки порожнім пакетам система Bag in Boxекономить до 80% місця порівняно з пакетними каністрами такого ж розміру як пакет.

  Лінійка продуктів RAVENOL містить такі важливі позиції:

  Моторні оливи для легкових автомобілів — USVO®

  USVO® — Ultra Strong Viscosity Oil (Олива з ультрависокою в’язкістю) — це новий бренд якості від RAVENOL. Цей бренд позначає високоякісні і еластичні оливи від RAVENOL. Ці оливи надзвичайно стійкі до зсуву і допомагають зекономити пальне.

  Моторні оливи для легкових автомобілів — CleanSynto®

  Завдяки технології CleanSynto® забезпеуються високі мастильні властивості і продовжується термін служби автомобіля.

  Оливи для автомобілів з великим пробігом

  Унікальна розробка олив RAVENOL для транспортних засобів з великим пробігом (близько 100 000 км і більше). Ці оливи підходять і для бензинових, і для дизельних транспортних засобів.

  Спеціальні оливи

  Спеціальні моторні оливи RAVENOL — перший вибір при капітальному ремонті двигуна і для відповідної фази обкатки. Вони очищають і захищають двигун з самого початку.

  Оливи для двигунів, які працюють на природному газi

  Моторні оливи для ралі/гонок — USVO®

  RAVENOL — наразі один із найвідоміших брендів у світі мастильних матеріалів для автоспорту. Оливи Ravenol для гонок користуються великою повагою в індустрії автоспорту, особливо серед виробників двигунів і коробок передач. З 2018 року RAVENOL є офіційним партнером з мастильних матеріалів команди Sahara Force India F1 у Чемпіонаті світу Формули 1.

  Оливи для автоматичних коробок передач (ATF)

  Трансмісійні рідини для автоматичних і механічних коробок передач для легкових і вантажних автомобілів

  Перевірені формули складу забезпечують правильне функціонування коробки передач.

  Оливи в системі рульового управління з підсилювачем, спеціальні гідравлічні рідини

  Спеціальний склад забезпечує відмінні характеристики при низькій температурі, тому вони придатні для використання в умовах холодного клімату.

  Мастила

  Охолоджувальні рідини

  Антифриз RAVENOL — це охолоджувальна рідина на основі моноетиленгліколя (MEG), яка знижує температуру замерзання і виготовлена відповідно до новітніх двигунів з водяним охолодженням, до неї додається пакет спеціальних присадок для гарантування безперебійного функціонування двигуна протягом усього року.

  Продукти для догляду в зимовий час

  Мастильні матеріали для тракторів і позашляховиків

  Оливи для мотоциклів

  Моторні оливи для 2- і 4-тактних двигунів

  Суднові оливи

  Мастила RAVENOL для суден і підвісних двигунів розроблені із застосуванням спеціально відібраних базових олив і присадок і спеціально для використання в суднах.

  Гідравлічні рідини

  Промислові оливи, спеціальні продукти

  Розроблені для задоволення вимог сучасних високопродуктивних машин і агрегатів.