GULF

Gulf Oil була заснована в 1901 році під час відкриття джерел видобутку нафти в Спіндлтопі, штат Техас. Саме з того часу, компанія почала просувати ідею фірмових продажів продукції шляхом продажу бензину в контейнерах із логотипом на них. Продукти бренду Gulfприсутні більш, ніж в 100 країнах по всьому світу. Покупцям вони добре відомі в сфері мастильних і паливних продуктів та послуг. Gulf Oil є одним з найвідоміших брендів світу.

Компанія зростала і в міжвоєнні роки, проводячи регулярні операції з розвідки, видобутку, транспортування, переробки нафти та маркетингу. Також компанія брала участь в дослідженні нафтохімічної галузі, а також у виробництві автомобільних компонентів. Gulf Oil завжди була наріжним каменем комерційних і технічних інновацій.

Їм належать такі досягнення як введення першого приводу в автосервісі в 1911 році, започаткований сервіс з надання безкоштовних мап доріг, розроблення і використання першої технології буріння над водою та впровадження нафтопереробних заводів шляхом каталітичного крекінгу.

Таке далекоглядне мислення має важливе значення і залишається наріжним каменем зростання для компанії сьогодні. Великий портфель продуктів надається дистриб'юторів через глобальну мережу змішування об'єктів, розташованих в Азії, Європі, Північній і Південній Америці.

Gulf Oil пропонує продукти високої якості, які постійно розвиваються та вдосконалюються, аби задовольнити і перевершити найвищі галузеві стандарти і очікування. Gulf Oil International використовує стратегію зростання і розвитку. Це добре видно з постійного зростання числа фірмових автозаправних станцій. Gulf є титульним спонсором команди Aston Martin Racing з автоперегонів на витривалість Le Mans 24.

СХОЖІ СТАТТІ

FEBI

FEBI

АЛЯSКА

АЛЯSКА

SUNOCO

SUNOCO

ABRO

ABRO