ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 2019-09-19

ВЕРЕСНЕВИЙ ВИПУСК ЖУРНАЛУ INTER TRUCK

Осінь – це пора нових ідей, натхнень та планів. Осінь для автомобілістів - це початок сезону активної підготовки до зими, діагностика стану автомобіля, нові можливості для обладнання станцій технічного обслуговування.Ми раді представити Вашій увазі вересневий випуск вантажного журналу Inter Truck, що стане гарним помічником у виборі автозапчастин, інструментів та обладнання для вантажних автомобілів.

На сторінках нашого вантажного журналу Ви знайдете багато актуальної та цікавої інформації: репортаж із виставки Auto Tech Service 2019 та тренінгу для учасників мережі Q-Service Truck, такі статті як: «Історія компанії Renault Trucks», «Турбокомпресор: вплив на його роботу системи змащування», «Тенденції автомобільної промисловості в освітленні», «Належна заміна зчеплення у вантажному автомобілі», «Фільтри для вантажних автомобілів», «Інвестиції в чисте майбутнє» та багато іншого.

Також ми підготували для вас пам’ятку по підбору запчастин до вантажних автомобілів та підбірку корисної інформації по інструментам та обладнанню.

Друковану версію журналу запитуйте у свого торгового представника та на всіх філіях Inter Cars Ukraine.

Приємного читання!

INTER TRUCK #5/2019

ЗАВАНТАЖИТИ PDF [18 MB]
ДИВИТИСЬ ОНЛАЙН