ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 2019-04-02

ВЕСНЯНИЙ ВИПУСК ВАНТАЖНОГО ЖУРНАЛУ INTER TRUCK

Зустрічайте 4ий випуск вантажного журналу Inter Truck, однією з головних тем у якому стало святкування 20 річного ювілею мережі станцій технічного обслуговування Q-Service Truck в Польщі.

На урочистій зустрічі, що пройшла у с. Арламів (Arłamów), суттєва увага була присвячена багатій історії роботи мережі, а також майбутньому всієї індустрії вантажних ав­томобілів у світі. На ювілей було запрошено представників перших Q-Service Truck в Україні, а також кандидатів приєднання до мережі.

Окрім репортажу із ювілейної конференції Q-Service Truck, на сторінках нашого журналу ви знайдете багато актуальної та корисної технічної інформації від спеціалістів Inter Cars та наших партнерів. Зокрема, вашій увазі ми представляємо такі статті: «Підбір тягово-зчіпних пристроїв та правила їх використання», «Зміна зчеплення крок за кроком», «Види і типи осей різного призначення», «Будьте обережними під час заміни гальмівних дисків», «Рекомендації NISSENS щодо встановлення вентилятора обігрівача кабіни», «Новий асортимент мастил CASTROL для вантажівок та автобусів» та багато іншого.

Також ми підготували для вас пам’ятку по підбору запчастин до вантажних автомобілів та підбірку корисної інформації по інструментам та обладнанню.

У додатку до журналу ви знайдете запрошення на 26-ту Міжнародну спеціалізовану виставку для ринку автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів, що буде проходити з 29 травня по 1 червня 2019 року в Міжнародному виставковому центрі за адресою м . Київ, Броварський проспект 15, павільйон 1с. Цього року на виставці буде представлено великий стенд інструментів та обладнання з пропозиції Inter Cars Ukraine.

До кожного журналу також вкладено плакат-пам’ятку FAG: «Діагностика несправностей підшипників коліс вантажних автомобілів та автобусів».

Друковану версію журналу запитуйте у свого торгового представника та на всіх філіях Inter Cars Ukraine.

Переглянути журнал  online та завантажити pdf версію можна за посиланням:
http://intercars.com.ua/uk/trucks/information/vidomosti/

Приємного читання!

Вкладений файл

СХОЖІ СТАТТІ

INTER TRUCK. ВИПУСК № 7

INTER TRUCK. ВИПУСК № 7

ВЕРЕСНЕВИЙ ВИПУСК ЖУРНАЛУ INTER TRUCK

ВЕРЕСНЕВИЙ ВИПУСК ЖУРНАЛУ INTER TRUCK

INTER TRUCK. ВИПУСК № 8

INTER TRUCK. ВИПУСК № 8

INTER TRUCK. ВИПУСК №3

INTER TRUCK. ВИПУСК №3