ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 2021-09-27

INTER TRUCK. ВИПУСК № 9

Вам сподобається цей випуск! Ми старалися зробити його яскравим, змістовним і оптимістичним. Адже нам усім так потрібна впевненість у завтрашньому дні!

IT-UA-#9-202109-73.jpg

Весняно-літня пора в Inter Cars Ukraine була насиченою, тож у новому випуску журналу Inter Truck нам є про що розповісти. Одна із значущих подій для нашої компанії – проведення конкурсу Young Car Mechanic. Наскільки цей проєкт необхідний і важливий для всієї галузі, ви можете переконатися, читаючи відгуки учасників, експертів, партнерів у статті, присвяченій Національному та Міжнародному фіналу змагань. Яскраві фото відтворюють напружені й урочисті моменти конкурсу.

У цьому випуску Inter Truck ми започатковуємо рубрику «Наші партнери», в якій будемо розповідати про українські автосервіси, що входять до мережі Q-Service Truck. Сподіваємося, ці розповіді будуть цікавими й корисними для нашої аудиторії. Ми бачимо їх як обмін досвідом, як презентацію успішних бізнес-проєктів, і в номері 9 з радістю представляємо нашого першого партнера – автосервіс «Лонгран».

Звичайно, ми підготували для вас корисну технічну інформацію: про пневматичні ресори або як замінити зчеплення у вантажному автомобілі, про цікаві новинки у світі герметиків і прокладок для ремонту.

Практичний додаток у кінці журналу – Пам’ятка з підбору запчастин до вантажних автомобілів – допоможе вам при замовленні продукції з асортименту Inter Cars Ukraine.

Друковану версію Inter Truck запитуйте у свого торгового представника та на всіх філіях Inter Cars Ukraine.

Приємного читання!

Вкладений файл

СХОЖІ СТАТТІ

ВЕСНЯНИЙ ВИПУСК ВАНТАЖНОГО ЖУРНАЛУ INTER TRUCK

ВЕСНЯНИЙ ВИПУСК ВАНТАЖНОГО ЖУРНАЛУ INTER TRUCK

INTER TRUCK. ВИПУСК №1.

INTER TRUCK. ВИПУСК №1.

INTER TRUCK. ВИПУСК № 7

INTER TRUCK. ВИПУСК № 7

INTER TRUCK. ВИПУСК № 8

INTER TRUCK. ВИПУСК № 8