ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 2021-09-27

INTER TRUCK. ВИПУСК № 9

Вам сподобається цей випуск! Ми старалися зробити його яскравим, змістовним і оптимістичним. Адже нам усім так потрібна впевненість у завтрашньому дні!

IT-UA-#9-202109-73.jpg

Весняно-літня пора в Inter Cars Ukraine була насиченою, тож у новому випуску журналу Inter Truck нам є про що розповісти. Одна із значущих подій для нашої компанії – проведення конкурсу Young Car Mechanic. Наскільки цей проєкт необхідний і важливий для всієї галузі, ви можете переконатися, читаючи відгуки учасників, експертів, партнерів у статті, присвяченій Національному та Міжнародному фіналу змагань. Яскраві фото відтворюють напружені й урочисті моменти конкурсу.

У цьому випуску Inter Truck ми започатковуємо рубрику «Наші партнери», в якій будемо розповідати про українські автосервіси, що входять до мережі Q-Service Truck. Сподіваємося, ці розповіді будуть цікавими й корисними для нашої аудиторії. Ми бачимо їх як обмін досвідом, як презентацію успішних бізнес-проєктів, і в номері 9 з радістю представляємо нашого першого партнера – автосервіс «Лонгран».

Звичайно, ми підготували для вас корисну технічну інформацію: про пневматичні ресори або як замінити зчеплення у вантажному автомобілі, про цікаві новинки у світі герметиків і прокладок для ремонту.

Практичний додаток у кінці журналу – Пам’ятка з підбору запчастин до вантажних автомобілів – допоможе вам при замовленні продукції з асортименту Inter Cars Ukraine.

Друковану версію Inter Truck запитуйте у свого торгового представника та на всіх філіях Inter Cars Ukraine.

Приємного читання!

Вкладений файл

СХОЖІ СТАТТІ

INTER TRUCK. ВИПУСК № 8

INTER TRUCK. ВИПУСК № 8

INTER TRUCK. ВИПУСК №2

INTER TRUCK. ВИПУСК №2

ВЕРЕСНЕВИЙ ВИПУСК ЖУРНАЛУ INTER TRUCK

ВЕРЕСНЕВИЙ ВИПУСК ЖУРНАЛУ INTER TRUCK

INTER TRUCK. ВИПУСК № 6

INTER TRUCK. ВИПУСК № 6