WYNN'S

Wynn's розробляє і виробляє безліч високотехнологічних кріпильних деталей, компонентів, обладнання, упаковки, енергетичних систем та електроніки, полімерів і рідин, декоративних поверхонь і спеціальних продуктів для клієнтів по всьому світу. Це різнобічна виробнича компанія з майже 100-річною історією, 850 децентралізованими підрозділами. В 57 країнах в структурі компанії задіяно майже 59 000 чоловіків і жінок, які зосереджені на створенні продуктів з доданою вартістю та інноваційних рішень для клієнтів.

У 1939 році, Честін Вінн відкрив формулу, яку назвав "Тертя Вінна". Основна ідея формули  обробка металевої поверхні для зміни хімічного складу металу, що робить його сильнішим і кращим до тертя та зносу. Цією формулою Честін Вінн заклав камінь у фундамент Wynn Oil Company. У червні 1949 році в Ньюпорт-Біч, Каліфорнія був запущений тест "Глибоке море". Два двигуни було занурено в солону воду і залишено протягом чотирнадцяти днів. Один з двигунів нічим не обробляли, а інший обробили за формулою "Тертя Вінна". В результаті, коли обидва двигуна дістали з води двигун Вінна почав роботу без перешкод, а інший навіть не завівся.

Продукти Wynn Oil Company вперше були експортовані в Європу в 1951 році. Для цього компанія орендувала невеликий офіс для продажів в Антверпені,Бельгії. У 1957 році завдяки підтримці компанії Wynn Oil Company на Bonneville Salt Flats було поставлено новий рекорд швидкості на Землі, що, безумовно, додало гласності та популярності компанії. Дистриб'ютор компанії Рой Леслі, керуючи спортивним автомобілем із трьома двигунами, що взаємодіяли між собою, проїхав більше 270 миль на годину і встановив новий рекорд з найвищої швидкості при подоланні 1 милі.

У 1958 році компанія розширилася в Бельгії та відкрила офіційну філію в місті Антверпен, а в місті Сінт-Ніклас заснувала невеличкий виробничий об'єкт.Бельгія. У 1972 році продукція Wynn була використана NASA для захисту критично важливого обладнання в умовах екстремальних температур – тепла і холоду під місії на Місяці. В тому ж році був побудований новий завод у Сінт-Ніклас. Усі об'єкти – офіси та виробничі приміщення знаходяться в одній будівлі. У 1977 році компанія засяяла на ринку Великобританії, де також було засновано дочірню компанію. У 1995 році в Бельгії Wynn отримала ISO 9001 сертифікат стандартизації якості, який підтвердив, що система якості Wynn Oil Company дотримується стандарти, витрати, ефективність, а також процеси виготовлення продукції знаходяться під контролем.

Навересні 1997 року було засновано Європейський навчальний центр Wynn для оперативних тренінгів та навчання клієнтів, а також для менеджерів з продажів та маркетингу, дистриб'юторів і дочірніх компаній. Після 2000 року Wynn здійснила ряд великих інвестиційних вливань у виробничі потужності компанії для того аби відповідати найсуворішим екологічним нормам. В 2001 році було здійснено повне оновлення всіх існуючих виробничих ліній. У 2005 році Wynn стали частиною Illinois Tool Works Performance Polymers & Fluids

ITW Performance Polymers & Fluids виробляє клеї для промисловості, будівництва і споживчих цілей, чутливих до тиску клеїв і компонентів, герметиків, хімічних рідин, епоксидних смол на основі продуктів покриття, серветки для рук та чистячі засоби і продає в основному представникам сфери виробництва оригінального устаткування, автомобільних запчастин, промисловості, будівельної індустрії, технічного обслуговування та ремонту


СХОЖІ СТАТТІ

АЛЯSКА

АЛЯSКА

TEROSON

TEROSON

ABRO

ABRO

SUNOCO

SUNOCO