PRISTA

Prista Oilболгарська компанія зі штаб-квартирою в місті Русе, що займається виробництвом 150 видів моторних олив і промислових мастильних матеріалів, а також їх розподілом, транспортуванням і зберіганням, очищенням наслідків забруднення нафтового виробництва і переробки автомобільних акумуляторів.

Компанія була заснована в 1993 році, неухильно дотримується вимог систем якості ISO 9001: система контролю якості +2000 з 1998 року і ISO 14001: 1 996 Система охорони навколишнього середовища з 2002 року. Крім операцій на ринку Болгарії, компанія Prista Oil також присутня в Румунії, Угорщині, Україні, Сербії, Чорногорії та Македонії в якості дистриб'ютора і володіє виробничими потужностями в Ізміт, Туреччина. Компанія має термінал в українському порту Одеса.

Оливи Prista спеціально розроблені для нових поколінь двигунів і дозволяє забезпечувати неймовірні захист та чистоту двигуна, роботу в широкому діапазоні температур, розширених інтервалах експлуатації та економії палива. Оливи Prista покликані ефективно взаємодіяти із унікальною системою добавок для досягнення сумісності із додатковими пристроями для обробки випускних газів, із високою стійкістю олив при термічних навантаженнях, захисті від зносу, відмінних низькотемпературних властивостей та знижених шкідливих емісій у випускних газах. Перевагами використання олив Prista є контроль шламу та корозії, гарантована економія палива, наявність спеціального модифікатору тертя для максимального захисту від зносу, подовження строку служби та підтримка ефективності роботи дизельних фільтрів твердих часток та каталізаторів.

Використання продуктів марки Prista Oil сприє підтримці чистоти всіх частин двигуна, суттєво зменшує використання палива, забезпечує максимальний захист від зносу та корозії, подовжує строки служби фільтрів, сприє зниженню шкідливої дії на навколишнє середовище. Новітні технології, що застосовувалися при виготовленні олив забезпечують безпроблемний пуск двигуна при низьких температурах та гарантують стабільний рівень в'язкості навіть при найтяжчих умовах експлуатації, що є важливою передумовою подовженого терміну служби та чистоти двигуна, захищаючи його від високотемпературних відкладень та чорного шламу.

Трансмісійні оливи виготовляються із спеціально підібраних селективно очищених та гідрорафінованих базових фракцій та беззольного пакету присадок, що містить фосфор та сірку. Моторні оливи виготовляються з підібраних високоякісних, селективних, гідрорафінованих та синтетичних базових фракцій та пакету присадок, що забезпечують бездоганний контроль високотемпературних відкладень на поршнях та поршневих кільцях в умовах експлуатації двигуна на великих обертах двигуна та високих температурах.