FUCHS

Компанія Fuchs Oil, заснована в 1931 році, є всесвітньо відомим концерном, найбільшим серед незалежних виробників мастильних матеріалів. На даний момент FUCHS - це група компаній глобального масштабу, включена в лістинг Франкфуртської, Штутгратської і Цюрихської фондових бірж, і керується холдингом Petrolub SE.

Більш ніж 120 дочірніх компаній, що працюють у багатьох країнах світу (Австрія, Бельгія, Хорватія, Чехія, Фінляндія, Франція, Греція, Угорщина, Італія, Македонія, Польща, Португалія, Росія, Словаччина, Словенія, Іспанія, Швейцарія, Україна, Великобританія), оснащені найсучаснішим обладнанням, виробляють і продають близько 9000 найменувань мастильних матеріалів для всіх галузей промисловості.

Fuchs Oil завжди прагне до досягнення та перевищення очікувань своїх клієнтів та партнерів. Компаніямає високу міжнародну репутацію за видатні досягнення в сфері виготовлення своєї олив. Виробничі площі у Великобританії проводять аудит на найвищому рівні, що і забезпечує широкий спектр стандартів якості. 

Завод Fuchs Oil займає площу більшу за 18000 квадратних метрів, який проводить більше 5000 операцій, 90 сировинних резервуарів, 38 резервуарів для змішування рідин, і велика кількість одиниць готової продукції. Робота із змішування виконується на найсучаснішому обладнанні SIEMENS PCS 7 із розподіленою системою управління (DCS). Команда інженерів FUCHS веде безперервну програму поліпшення технологічного процесу, щоб ще більше максимізувати і підвищити і без того високу ефективність виробництва.