Конкурс Young Car Mechanic в Україні завершено! Складено стенди, вимкнено рампи і прожектори, студенти-фіналісти повернулися у свої міста. Для учасників конкурсу та їхніх викладачів, для представників компаній, що були партнерами заходу, і для команди Inter Cars Ukraine почався звичайний робочий тиждень. Можна перевести подих, озирнутися назад, проаналізувати зроблене, подивитися фото і відео й усвідомити, що це було насправді круто!

Дуже важливо підкреслити, що потрапити на фінал міг кожен зі студентів професійно-технічних навчальних закладів, які опановують професію автомеханіка, – з будь-якого міста України. Для цього їм треба було подати заявку на участь і пройти перші два етапи конкурсу. Отже той, хто мав бажання і хто наполегливо й цілеспрямовано вивчав свою спеціальність, мав потенційну можливість бути на заході, який проходив у Києві 28–29 травня на території центрального офісу Inter Cars Ukraine.

За перемогу в Національному фіналі змагалися 7 студентів із 6 міст України: Бар, Житомир, Львів, Надвірна, Рівне, Харків. Вони мали виконати 7 завдань, підготовлених міжнародними компаніями –виробниками автозапчастин, які виступили партнерами конкурсу. А також Inter Cars Ukraine підготувала цікаве бонусне завдання, і воно реально стало в нагоді для визначення переможця конкурсу, адже за результатами виконання семи завдань двоє студентів набрали однакову кількість балів!

Отже, оприлюднюємо ОФІЦІЙНІ ПІДСУМКИ НАЦІОНАЛЬНОГО ФІНАЛУ YOUNG CAR MECHANIC.

  • 1-ше місце – Юрій Яцишин (ВСП «Автомобільно-дорожній фаховий коледж Національного університету “Львівська політехніка”»)
  • 2-ге місце – Альберто Ката (ВСП «Надвірнянський фаховий коледж Національного транспортного університету»)
  • 3-тє місце – Олександр Федоришин (ВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва Національного транспортного університету»)
  • 4-те місце – Іван Ярош (ВСП «Житомирський автомобільно-дорожній фаховий коледж Національного транспортного університету»)
  • 5-те місце – Вадим Преварський (ВСП «Рівненський автотранспортний фаховий коледж Національного університету водного господарства та природокористування»)
  • 6-те місце – Валентин Лисак (ВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва Національного транспортного університету»)
  • 7-ме місце – Денис Цвіркун (Харківський державний автотранспортний коледж)

За два дні фіналісти встигли вразити нас своєю фаховою майстерністю, знаннями та цілеспрямованістю. Ці студенти справді готові до професійних викликів.

Усі учасники отримали гору призів: хлопців буквально засипали подарунками від організатора і партнерів конкурсу.

Крім того, перших трьох переможців нагороджено грошовими преміями: 20 000, 15 000 та 10 000  грн. А ось Автомобільно-дорожній фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» отримав від Inter Cars Ukraine сертифікат на 50 000 грн на купівлю інструменту та обладнання для поповнення своєї матеріально-технічної бази, оскільки саме його студент виборов першість.

Таким чином, представлятиме Україну на міжнародному фіналі Young Cars Mechanic у Польщі студент зі Львова Юрій Яцишин. Вболіваємо за нього!

Вітаємо переможців! Ми пишаємося вами! Бажаємо всім учасникам конкурсу підкорення нових професійних вершин, їхнім наставникам і навчальним закладам – більше можливостей і гарних перспектив.

Шалено дякуємо нашим партнерам, які підтримали проведення Young Cars Mechanic в Україні. Це компанії BOSCH, ELRING, FEBI, MANN-FILTER, MOTUL, SCHAEFFLER, WIX FILTERS, ZF Friedrichshafen AG. Ми змогли зробити це тільки всі разом!

Ми готові поділитися з вами надихаючою підбіркою фото з фіналу конкурсу. Безмежний спектр емоцій у кожному кадрі! Відчуйте атмосферу двох конкурсних днів із нашими героями!