Гідравліка

4MAX

4MAX це власний комерційний бренд для запасних частин компании Inter Cars SA. Партнерами в виробництві продукції 4max є підприємства, котрі співпрацюють з відомими торгівельними марками.

Дізнатись більше

ADRIAUTO

Італійська фірма Adriauto є одним з найбільших виробників еластичних тросів для автомобілів. Пропозиція включає в себе троси гальмівні, приводу зчеплення, приводу акселератора, спідометра та інші.

Дізнатись більше

Категорії товарів

AKUSAN

Пропозиція AKUSAN це додатковий асортимент запасних частин, пов'язаних з електрообладнанням автомобіля та системами запалювання.

Дізнатись більше

AUTOFREN

Seins AUTOFREN, заснована в 1972 році в іспанському місті Eugi, почала свою діяльність з виробництва гумових деталей, гальмівних систем.

Дізнатись більше

C.E.I.

Компанія C.E.I. займається проектуванням, виробництвом і контролем якості всього спектра запчастин для гальмівних систем і рульового управління (реактивних, рульових тяг, гальмівних дисків, колодок) і дискових шестерней, зубчастих колес і шестерень для коробок передач і диференціалів.

Дізнатись більше

DIESEL TECHNIC

DIESEL TECHNIC Group є одним з найбільших постачальників повного спектру запасних частин для комерційного транспорту на світовому вторинному ринку.

Дізнатись більше

LAUBER

Lauber Ltd була однією з перших компаній, які почали відновлення автомобільних деталей в Польщі та Центральній Європі.

Дізнатись більше

LPR

Фірма LPR має п'ятидесятирічний досвід у виробництві гальмівних систем. 

Дізнатись більше

Категорії товарів

TRW AUTOMOTIVE

TRW Automotive є провідним виробником систем безпеки для автомобільної промисловості. 

Дізнатись більше