Зчеплення

AUTOFREN

Seins AUTOFREN, заснована в 1972 році в іспанському місті Eugi, почала свою діяльність з виробництва гумових деталей, гальмівних систем.

Дізнатись більше

C.E.I.

Компанія C.E.I. займається проектуванням, виробництвом і контролем якості всього спектра запчастин для гальмівних систем і рульового управління (реактивних, рульових тяг, гальмівних дисків, колодок) і дискових шестерней, зубчастих колес і шестерень для коробок передач і диференціалів.

Дізнатись більше

DIESEL TECHNIC

DIESEL TECHNIC Group є одним з найбільших постачальників повного спектру запасних частин для комерційного транспорту на світовому вторинному ринку.

Дізнатись більше

EURORICAMBI

Euroricambi - це запасні частини зроблені в Італії, це найширший асортимент в світі на коробки передач для вторинного ринку.

Дізнатись більше

Категорії товарів

FAG

Компанія Schaeffler Group, якій з 2001 року належить бренд FAG, має дочірні компанії та торгові представництва у всіх основних промислових країнах світу.

Дізнатись більше

HANS PRIES

Два пріоритети сформували Групу Hans PRIES з моменту заснування компанії в 1954 році рівень задоволеності клієнтів і якості продукції.

Дізнатись більше

LUK

Заснована в 1965 році, німецька компанія LuK з першого дня випускала продукцію і компоненти систем зчеплення.

Дізнатись більше

Категорії товарів

NEXUS

Nexus Automotive це широкий спектр частин зчеплення автомобілів, вироблених в Європі і Азії, а також для комерційних транспортних засобів. Розроблений досвідченими інженерами і випробувані в самих екстремальних умовах. Все це, щоб витримувати великі навантаження і відповідати високим очікуванням користувачів.

Дізнатись більше

Категорії товарів

SACHS

ZF пропонує широкий спектр рішень в області зчеплення, амортизаторів, елементів підвіски, систем рульового керування та трансмісії в якості яке характеризується як оригінальна продукція.

Дізнатись більше

SKF

Компанія SKF є найбільшим в світі постачальником продуктів, рішень і послуг в підшипникової промисловості і галузей, пов'язаних з обертанням. 

Дізнатись більше

TRW AUTOMOTIVE

TRW Automotive є провідним виробником систем безпеки для автомобільної промисловості. 

Дізнатись більше

VALEO

Місцем народження корпорації Valeo є Сен-Уан, де в 1923 році Ежен Буіссон відкрив завод з виробництва гальмівних колодок і накладок зчеплення.

Дізнатись більше