29 червня – 1 липня відбулися треті з дев’яти змагань нинішнього року ADAC Truck-Grand-Prix на трасі Nurburgring, на які зібралися фанати перегонів на вантажних машинах з усього світу.

Цей грандіозний захід відвідало близько 130 000 глядачів. Цього року компанія  febi (bilstein group) запросила на перегони кращих торгових представників Inter Cars Ukraine у вантажному сегменті.

Наші колеги відчули зблизька цей неповторний драйв перегонів вантажівок, фестивалю сили та потужності, стали частиною команди Schwabentruck  разом з водіями та гоночними вантажівками!

Перед стартом перегонів співробітники Inter Cars Ukraine мали змогу отримати колосальний заряд адреналіну, взявши участь у екстремальному заїзді на BMW Ring Taxi, проїхавши треком з досвідченим пілотом на швидкості 280 км/год. Гадаю, що під час заїзду перед очима пронеслися не тільки кадри з фільму «Таксі», а й усе життя.

Також у програму візиту входило відвідування центрального офісу, відділу логістики та відділу управління якості febi у місті Еннепеталь, Німеччина.

Ми дякуємо компанії febi за ексклюзивну можливість бути присутніми на змаганнях не просто в ролі глядачів на трибунах, а саме в статусі членів команди febi, з можливістю відчути на собі весь адреналін перегонів.

Наші колеги отримали потужний заряд енергії та позитиву!