ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 2023-11-28

ВСТАНОВЛЕННЯ МАСЛЯНИХ ФІЛЬТРІВ WIX FILTERS СЕРІЇ XD: ПОРАДИ ЕКСПЕРТА

Звісно, досвідчений механік знає, як встановлювати масляний фільтр. Але навіть професіоналам часом не завадить звернутися до інструкцій виробника, адже технології постійно оновлюються, і для нових фільтрів можуть бути певні нюанси монтажу. Тож сьогодні в нашій рубриці «Досвід. Поради. Рекомендації» ви отримаєте інструкції виробника зі встановлення масляних фільтрів WIX FILTERS серії XD.

Чому важливо встановлювати фільтри відповідно до рекомендацій та згідно з процедурами від ВИРОБНИКА?

Відповідь лежить на поверхні: щоб уникнути протікання, ослаблення, зміщення прокладок та інших непотрібних проблем, що можуть виникнути внаслідок вібрації, системного тиску, тепла та інших умов під час використання. Тож належне встановлення та особливо правильне затягування масляних фільтрів, які працюють у надважких умовах, має вирішальне значення!
Отже, що рекомендує WIX FILTERS?

Поради щодо встановлення фільтрів WIX FILTERS серії XD *:

  1. За допомогою ключа для фільтра зніміть старий фільтр.
  2. Очистіть основу кріплення фільтра, переконавшись, що будь-які залишки старої прокладки або інші сторонні матеріали видалені.
  3. Нанесіть тонкий шар чистого моторного масла на прокладки і внутрішнє ущільнення нового фільтра.
  • Не використовуйте герметики, змазки!
  1. Обережно вкрутіть новий фільтр.
  • Не докладайте зусиль, він має легко увійти!
  1. Після того, як без зусилля фільтр уже не вкручується, його потрібно ще провернути лише на 3/4 обороту.
  2. Заповніть систему рекомендованим моторним маслом.
  3. Запустіть двигун і перевірте відсутність витоку.

Підпис:

Прокладка (зелені стрілки) і внутрішнє ущільнення (червоні стрілки), де потрібно нанести тонкий шар чистого моторного масла перед встановленням фільтра

Важливо встановлювати фільтри відповідно до рекомендованої виробником процедури, щоб уникнути будь-яких монтажних проблем.

Підпис:

Послідовність дій при встановленні фільтрів WIX FILTERS серії XD

Завжди звертайте увагу на позначки, надруковані на корпусі фільтра, – про змащування,  належне затягування та інші вказівки щодо заміни фільтра.

* Що таке WIX FILTERS серії XD (extended drain)?

Масляний фільтр серії XD розроблено для збільшення пробігу до 50 % між замінами масла, що скорочує час простою та дозволяє автопаркам значно подовжити інтервали між плановими обслуговуваннями двигунів у поєднанні з належним аналізом стану масла.