ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 2024-06-25

КУЛЬОВА ОПОРА: КОНСТРУКЦІЯ ТА ВИГОТОВЛЕННЯ

Отримайте важливі рекомендації щодо кульової опори в автомобілі від відомого виробника деталей підвіски – компанії febi.

Кульова опора є надзвичайно важливою частиною системи підвіски кожного автомобіля. Цей життєво важливий рухомий з’єднувальний елемент є компонентом важелів підвіски, стійок стабілізаторів, рульових тяг та накінечників рульових тяг. Він призначений бути рухомою точкою з’єднання системи рульового управління та підвіски автомобіля з колесами.

Конструкція пальця зі сферичною головкою і корпусу кульової опори забезпечує рух підвіски вгору і вниз залежно від умов дорожнього покриття, які постійно змінюються, а також під час маневрів повороту. Кульові опори febi виготовляються з високоякісних матеріалів відповідно до стандартів оригінальних деталей, для оптимальної якості та довговічності. Вони забезпечують точне позиціонування коліс, усувають шум від підвіски та покращують керованість.

Корпус

Корпус кульової опори виготовляється з підвищеною точністю, щоб відповідати вимогам до навантаження та функціоналу. Кульова опора підвіски може бути прикручена болтами або прикріплена заклепками до важеля підвіски, запресована в корпус важеля або встановлена та зафіксована стопорним кільцем. Також кульова опора може бути інтегрованою (застосовується в багатьох кованих і литих важелях).

Затискні кільця

Пружинні сталеві затискні кільця забезпечують надійну фіксацію гумової манжети на корпусі шарніра у статичних та динамічних умовах експлуатації.

Захисна гумова манжета

Хлоропренова гумова манжета є одним із найважливіших компонентів кульової опори. Манжета захищає кульову опору від потрапляння вологи та дорожнього сміття, до того ж цей матеріал є тепло- та мастилостійким, що створює надійний захист від впливу атмосферних факторів. Вона також забезпечує герметичність з’єднання пальця зі сферичною головкою з корпусом кульової опори в будь-якому положенні та під будь-яким кутом відхилення.

Читайте також: FORD KUGA: ЯК ЗАМІНИТИ РЕМІНЬ ГРМ. ПОРАДИ ВІД ВИРОБНИКА


Палець зі сферичною головкою

Пальці зі сферичною головкою від febi виготовляються відповідно до специфікацій оригінальних деталей, відповідають чинним вимогам до навантаження на з’єднання рульового управління та підвіски. Легована сталь має підвищену зносостійкість, покращену твердість поверхні та подовжений термін служби – все завдяки створенню загартованого поверхневого шару зі збереженням неушкодженої мікроструктури серцевини. Виготовлена з цієї сталі кульова опора є твердішою, міцнішою та безпечнішою, забезпечує необхідну міцність деталі заради безпеки водія і пасажирів, досягнення більшої маневреності, стабільності та динаміки руху автомобіля.

Сталева захисна кришка

Завершує збірку компонентів кульової опори сталева захисна кришка, яка є стійкою до ударів та корозії.

Ущільнення відбувається за рахунок процесу вальцювання, під час якого сталева кришка притискається до країв корпусу кульової опори, тим самим забезпечуючи надійний захист компонентів всередині.

Ацетальний підшипник

Поліоксиметилен (також відомий як ацеталь, поліацеталь або поліформальдегід) – це інженерний термопласт, що використовується в точних компонентах рульового управління та підвіски, які потребують високої жорсткості, низького тертя та відмінної розмірної стабільності для забезпечення плавного руху осей.

Високопродуктивне мастило

Мастило, яке використовує febi, було спеціально розроблено для змащування безперебійно працюючих кульових опор. Це напівсинтетичне базове мастило, загущене полікарбамідами, яке не містить важких металів і чорного мастила. Для підвищення адгезії до сталевих і пластикових компонентів використані спеціальні добавки, які забезпечують постійне ефективне змащування між поверхнями тертя.

Довіряйте високоякісним запасним частинам febi, перевіреної якості рівня оригінальних деталей.

З повним асортиментом компонентів рульового управління та підвіски ви можете ознайомитись тут: partsfinder.bilsteingroup.com

febi є частиною bilstein group, до якої також входять інші відомі бренди.

Більше інформації доступно за посиланням: www.bilsteingroup.com

Ви можете замовити кульові шарніри для різних марок і моделей автомобілів в Inter Cars Ukraine через наш E-Catalog