ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 2023-10-05

INTER CARS UKRAINE: НА ШЛЯХУ ДО ВІДНОВЛЕННЯ

Як казав Генрі Форд, набагато частіше люди здаються, ніж зазнають поразки. Але здаватися – це не про українців! Ми маємо вийти з війни переможцями! Маємо зберегти свою країну і відбудувати її! І для цього кожен на своєму місці повинен робити те, що від нього залежить.

Що залежить від нас – від Inter Cars Ukraine? Наше завдання – працювати, забезпечувати клієнтів автозапчастинами, допомагати всіма силами війську й тримати економічний фронт у країні. І ось сьогодні ми раді поділитися гарними новинами:
INTER CARS UKRAINE ВІДКРИЛА НОВИЙ СУЧАСНИЙ СКЛАД АВТОЗАПЧАСТИН У ЗАХІДНОМУ РЕГІОНІ УКРАЇНИ!

Можемо сказати, що цей проєкт є початком відновлення нашої компанії, яка зазнала величезних втрат після зруйнування ворогом Центрального складу в Горенці – у березні 2022 року. То був нищівний удар, який не тільки спричинив колосальні збитки, а й порушив усі стандартні процеси нашого бізнесу.

Проте завдяки ефективній стратегії, а ще – відданості працівників, Inter Cars Ukraine в короткий термін змогла відновити роботу, налагодити ланцюжки поставок і забезпечувати клієнтів запчастинами.

І ось тепер, через півтора року, ми частково відновлюємо втрачене. Оскільки логістична складова – це вагома частка в діяльності Inter Cars Ukraine, поява нашого хабу в Західній Україні – це один із кроків до відродження компанії.

Якщо дивитися на це відсторонено, то будівництво високотехнологічного складу в умовах повномасштабної війни в країні – це нереальний і ризикований крок. Але для нас він був виправданим – стабілізаційним, адже ми діємо в інтересах клієнтів, роблячи все можливе для поліпшення сервісу.  

ОРІЄНТИР НА КЛІЄНТА

Як клієнторієнтована компанія, Inter Cars Ukraine ставить на чільне місце інтереси своїх партнерів – СТО: ми маємо забезпечувати високий рівень обслуговування за будь-яких умов!  

Завдяки новому хабу наша логістика в Західному регіоні виходить на якісно новий рівень: швидкість поставок і доступність товару, швидкість і якість обслуговування клієнтів з новим складом зростають в рази.

І ще один важливий момент: з одного боку, новий хаб – це поліпшення сервісу для клієнта, а з другого – це поліпшення умов праці для наших працівників.

ЧИМ ОСОБЛИВИЙ ЦЕЙ СКЛАД?

  • Створений за найвищими логістичними стандартами

Хаб повністю відповідає всім стандартам Inter Cars S.A. – найбільшого дистриб’ютора автомобільних запчастин та автотоварів у Центральній і Східній Європі. Власне склад був спроєктований спеціалістами Inter Cars S.A., а вони, без сумніву, розуміються на цій справі! Адже загальновизнано, що хаб цієї компанії в польському місті Закрочимі є найновітнішим складом в Європі у сфері автобізнесу.

  • Збудований у безпрецедентно короткі терміни

Усього за 4 місяці – з травня до серпня 2023 року – ми змогли з нуля збудувати і запустити в роботу цю високотехнологічну структуру. І це дуже непоганий результат! Ним ми завдячуємо нашим постійним підрядникам – харківській компаніїТОВ "Іпріс-Профіль" , а також усім нашим співробітникам, які самовіддано займалися цією роботою.

Уже на кінцевому етапі, буквально за 4 дні, працівники західних філій, а також комірники з київського складу, які приїхали на допомогу, змогли перевезти на нове місце й упорядкувати всю продукцію. За чотири дні вся логістика була перелаштована, і з 28 серпня продажі було запущено з нового хабу.

«Я працював над багатьма проєктами (відкриття різних філій і складів ICU, серед яких – і колишня Горенка, і великий склад у Дніпрі). Але можу впевнено сказати, що новий хаб – це наш найкращий проєкт за швидкістю реалізації!»

Олександр Ярощук, керівник відділу внутрішньої логістики Inter Cars Ukraine

  • Піднімає рівень обслуговування клієнтів в Inter Cars Ukraine

Технологічні особливості складу дають змогу забезпечити новий рівень сервісу для наших партнерів – СТО: збільшаться асортимент і швидкість поставок, зросте доступність товарів для клієнтів, обслуговування стане зручнішим.

  • Хаб обслуговуватиме всі філії ICU в Західному регіоні України.
  • Скоротяться терміни поставок товарів із Польщі – орієнтовно до трьох днів.

«Хаб у рази збільшує нашу логістичну потужність – як за розміщенням товару, так і за можливістю швидко розвантажити-завантажити автомобілі. Ми зможемокраще забезпечувати потреби наших клієнтів у Західному регіоні і підняти рівень сервісу на вищий щабель».

Юрій Скородзієвський, торговельний представник Inter Cars Ukraine

Значення нового хабу для перспектив розвитку компанії коментує СЕО Inter Cars Ukraine Василь ГОЛОВАЧ:

«Після того як у 2022 році було знищено склад Inter Cars Ukraine в Горенці, ми були змушені трансформувати свою логістику. Повна зміна логістичних процесів дала нам змогу працювати, гнучкі рішення дозволили адаптуватися до важких воєнних умов. І тепер наше завдання – зростати й розвиватися в цих умовах. Для цього і був збудований хаб у Західному регіоні.

Власне подібна ситуація в нас уже була у 2011 році, коли внаслідок пожежі був пошкоджений центральний склад Inter Cars Ukraine в Києві. Нас це не спинило: ми збудували хаб у Горенці, який принципово відрізнявся від попереднього, – і то вже був зовсім інший рівень логістики! Тим самим ми підняли планку для логістики в бізнесі автозапчастин на той час.

Так і зараз: попри війну і втрати, Inter Cars Ukraine відроджується, але відроджується в новій силі, піднімаючись на вищий рівень. Можна сказати, що ми продовжуємо привносити в Україну європейські технології ведення бізнесу».

***

Поки ви це читаєте, на Львівському складі кипить робота: біжать між поверхами конвеєрні стрічки, рухаються штабелери, працюють навантажувачі, комірники зосереджено збирають замовлення, заповнені товаром автомобілі готуються рушати – аби наші клієнти могли вчасно і в повному обсязі отримати потрібні автозапчастини.

Отже – ми зробили цей крок і рухаємося далі, вперед. Очікуйте гарних новин від Inter Cars Ukraine в інших регіонах країни!