ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 2017-01-04

Програма «KYB Service»

«KYB-сервіс» - це проект метою якого є налагодити максимально ефективне забезпечення власника транспортного засобу якісним сервісом по обслуговуванню і ремонтом автомобіля: продаж і установка амортизаторів, міжсервісне обслуговування підвіски автомобіля.

Учасники проекту - сертифіковані точки продажів (магазини) та авторизовані станції технічного обслуговування (СТО).

Переваги учасника програми:

  1. Авторизовані СТО, учасники програми «KYB-сервіс», отримують додатковий клієнтопотік на тривалий час обслуговування. Залучення клієнтів відбувається як по прямій переадресації клієнтів, так і побічно, шлях підвищення статусу сервісу як мережевого сертифікованого виробником KYB.
  2. Вся офіційна продукція KYB захищена довгостроковою гарантією виробника. Тільки авторизовані СТО, учасники програми «KYB-сервіс», мають право надавати тривалу (до двох років) гарантію на амортизатори і пружини KYB.
  3. Партнери KYB отримують продукцію гарантовано оригінальної якості безпосередньо від виробника KYB Corporation.
  4. Авторизовані СТО, учасники програми «KYB-сервіс», мають право на місці приймати рішення про гарантійну заміну продукції KYB, що значно спрощує взаємодію з дистриб'ютором і клієнтами.
  5. Авторизовані СТО мають можливість створення персональної сторінки на інтерактивній карті на сайті KYB в Україні (http://map.kyb.ua/).
  6. Авторизовані СТО, учасники програма «KYB-сервіс», отримують повноцінну інформаційну, технічну та рекламну підтримку: навчання персоналу і маркетингові заходи.


Переваги покупки і установки продукції KYB у партнерів-учасників проекту "KYB Сервіс" очевидні:

1. Гарантія з боку виробника.
Виробник гарантує, що випускає якісну продукцію, здатну при дотриманні певних умов відпрацювати весь гарантійний термін експлуатації.

2. Гарантія з боку дистриб’ютора.
Професійне консультування та кваліфікований підбір.

3. Гарантія з боку СТО.
Якість установки і обслуговування клієнтів.

Для отримання більш детальної інформації про участь СТО в програмі «KYB-сервіс» звертайтеся до торгівельного представника INTER CARS UKRAINE.

СХОЖІ СТАТТІ

Програма «Bosch Service»

Програма «Bosch Service»

Програма «SACHS Service»

Програма «SACHS Service»