Неділя 6 вересня для Inter Cars Ukraine видалася по-справжньому спекотним днем – гаряче повітря і жаркі поєдинки на традиційному, вже сьомому, футбольному чемпіонаті Inter Cars Ukraine Football Cup 2020. Тут було все – напружена гра і красиві моменти, видовищні пенальті і зворушлива підтримка вболівальників, емоційні піднесення і драматичні розчарування.

На чемпіонаті зустрілися 8 команд, які представляли різні філії ICU, центральний офіс та центральний склад, а також збірна команда наших партнерів MANN+HUMMEL UKRAINE, яку ми раді вже вдруге вітати на цьому турнірі.

Дуже коротко про підсумки. Близько 80 учасників, 18 запеклих матчів, 62 забитих голи, 1 серія післяматчевих пенальті, 8 кубків, 30 медалей, ну і… J 2 м’ячі в озері, діставати які охочих не знайшлося (попри оголошену винагороду J).

Вітаємо цьогорічного чемпіона!!! Ним стала команда RIVNE від Рівненської філії ICU. У напруженому поєдинку з ІНТЕР-ПАРТС (Кременчук – Полтава) вона перемогла з рахунком 3 : 1. Таким чином, срібло на турнірі отримала команда ІНТЕР-ПАРТС.

Неочікувано драматичний і видовищний матч відбувся за 3-тє місце між командами ICU та ICU Friends, які по суті обидві представляли центральний офіс компанії. Команда ICU Friends, спершу програючи 2 : 0, зрівняла рахунок і перевела матч у серію післяматчевих пенальті та посіла третю сходинку в турнірній таблиці.

Кращим гравцем чемпіонату став Дмитро Жовтун (RIVNE), кращим бомбардиром – Віталій Мельник (ICU Friends), кращим голкіпером – Сергій Рибалкін (ІНТЕР-ПАРТС).

Дякуємо всім, хто зміг приїхати на це свято футболу, всім, хто брав участь у чемпіонаті і хто вболівав, а також особлива подяка нашим партнерам – компанії MANN+HUMMEL Filtration Technology Ukraine – за сильну команду і подарунки всім учасникам турніру.

До зустрічі наступного року!