Традиційно на початку вересня учні одягають новеньку форму та з гордістю вирушають на зустріч новим викликам і випробовуванням. Подібна  традиція є і в компанії Inter Cars Ukraine: кожного вересня наші співробітники одягають форму та виходять на поле, на зустріч новим викликам й випробовуванням.

8 вересня 2019 року в Києві відбувся 6-й футбольний турнір Inter Cars Ukraine Football Cup 2019. Цього разу на поле вийшли 8 команд із різних філій Inter Cars Ukraine, центрального офісу, центрального складу та збірна команда MANN + HUMMEL Україна. Ми вітаємо наших постійних партнерів — компанію MANN+HUMMEL Filtration Technology Ukraine — з дебютом на ICU Football Cup 2019 та дякуємо за подарунки всім учасникам турніру.

Уже втретє турнір проводиться на відкритих футбольних полях, які розташовані в мальовничій зоні відпочинку X-Park, на березі Дніпра.

Матчі групового етапу проходили паралельно на двох полях, адже в чемпіонаті взяло участь близько 100 гравців. За перебігом гри прискіпливо спостерігали два професійні арбітри та лікар. Усі найяскравіші моменти фіксували  відеооператор та фотограф. Коментував перебіг гри та підігрівав спортивні пристрасті ведучий, що є професійним спортивним коментатором, тож він влучно висвітлював найгостріші моменти на полі. У перервах між матчами гравців та вболівальників пригощали смачними паніні та прохолодним лимонадом, адже погода видалася не по-осінньому спекотною.

Усі команди боролися відчайдушно, футбольні поєдинки були видовищними і непередбачуваними. На жаль, цього року не обійшлося без травм, адже гравці у спортивному азарті іноді не могли вчасно зупинитися, що двічі призвело до серйозних зіткнень. Але наразі всі здорові та задоволені результатами турніру.

Дякуємо командам MANN HUMMEL UNITED (збірна команда наших партнерів MANN+HUMMEL Україна), Dnipro (м. Дніпро), FC IC-Friends ( Київ), CS (команда центрального складу) за участь та класну гру на гідному рівні.

Із групового етапу до півфіналу вийшли 4 команди: IC HQ (м. Київ) перемогла Auto Positiv (м. Київ), із впевненим рахунком 4 : 0. Команди Inter Parts (м. Кременчук) та FC RIVNE (м. Рівне) зіграли з рахунком 3 : 2.

У матчі за 3-тє місце FC RIVNE виборола перемогу в команди Auto Positiv із безкомпромісним рахунком 7 : 0. Ми вітаємо команду FC RIVNE із почесним третім місцем, що дісталося їм зі значною перевагою!

У фінальному протистоянні зійшлися команди IC HQ та Inter Parts. Хлопці боролися до останнього, але із впевненим рахунком на табло перемогу та золото чемпіонату здобула збірна центрального офісу IC HQ. Ми вітаємо чемпіонів та володарів срібла чемпіонату!

Також потрібно відзначити, що найкращим гравцем турніру став Кирило Коритко зі збірної центрального офісу ICU HQ, почесне звання найкращого воротаря дісталось колезі по команді кращого гравця, Івану Жеребчуку, а найкращим бомбардиром став Валерій Ніколаєв із команди FC RIVNE, що посіла почесне третє місце.

Колектив Inter Cars Ukraine дякує всім учасникам за видовищну гру, вболівальникам за підтримку та всім присутнім за те, що зробили 6-й турнір Inter Cars Ukraine Football Cup 2019 особливим.