У чемпіонаті взяли участь 128 спортсменів з 20 країн Європи. Команду України представили 18 спортсменів (8 жінок та 10 чоловіків). Збірна України зайняла 2-е загальнокомандне місце, виборовши 25 медалей (7 золотих , 10 срібних  та 8 бронзових ).
Честь України блискуче відстоювали на Чемпіонаті Європи і співробітники Inter Cars Ukraine.
Богдан Товкач співробітник складу Чернігівської філії.
Олексій Коломиєць працював на складі Чернігівської філії, зараз входить до складу Дефолімпійської збірної України.

За результатами чемпіонату Європи видно прогрес української команди, який позначився в таких дисциплінах як:

Марія Рєжило – 50м бр (РС), 50м в/с, 50м бат, 100м бат –всі I місця;

Олексій Коломієць – 50м бр (РУ), 100м бр, 200м бр – всі I місця. 4 (!) рекорди чемпіонату Європи та РУ на додатковій дистанції 100м бат.

Також гідно проявили себе: К.Денисова, І.Терещенко, Д.Хейлик, які взяли призові місця у індивідуальних видах програми.

Необхідно відмітити і інших спортсменів, які покращили свої особисті результати та виступили у фінальних програмах в індивідуальних видах: А.Карниш, І.Зіненко, О.Литвиненко, М.Дуднік, Б.Товкач, В.Конкін, Д.Тарасенко, В.Верніба. Юні спортсменки А.Махнік та А.Носова на чемпіонаті Європи показали особисті рекорди з вагомим прогресом у результатах.
Щиро вітаємо з результатами, перемогами та рекордами наших спортсменів! А також вітаємо найпотужнішого Тренера Дмитра Гунько!

Ми пишаємося українськими спортсменами!!!