17 – 19 травня 2019 року, на озері «Підкова», Житомирської області, Чудновського район, с. Довбиші, відбувся вже традиційний риболовний турнір Inter Cars Ukraine 2019.

Цей рік став рекордним, за всю історію проведення турніру. Більше 80 учасників з 17 команд, які представили усю Україну, провели неймовірні спортивні вихідні разом з Inter Cars Ukraine та нашими друзями, представниками компанії WIX FILTRON (ТОВ МАНН+ХУММЕЛЬ ФТ УКРАЇНА), що стали титульним спонсором нашого риболовного заходу.

На турнірі був присутній директор компанії Будяй Олег із колегами. Наші партнери не тільки нагороджували переможців, а й розділили з нами задоволення від рибної ловлі.

Цього року це вже третій риболовний турнір, який було проведено за всіма канонами спортивної, напівпрофесійної рибної ловлі на спортивному водоймищі.

6 членів суддівської бригади, під керівництвом головного судді національної категорії риболовного спорту України – Наталії Плугіної, вели суддівство турніру, слідкували за виконанням усіх правил та обережним ставленням до риби.

Кожні 3 години, вдень та вночі, проводилось виважування вилову та риба відпускалась до водойми. До заліку зараховувались тільки карпи та амури вагою більше 1 кг. Усього за 47 годин лову, усіма командами, було виловлено 170 рибин (більше 1 кг.), загальною вагою 596 кг.!!! Середня вага риби становила 3,5 кг.

З радістю хочемо привітати найбільш крутих  рибалок, переможців нашого турніру.

1-ше місце «виловила» команда із Рівного «Р.А.К.І.» з уловом у 42 риби, загальною вагою 127 кг. 925 гр.
2-ге місце посіла одна з команд головного офісу «FISHERИ», зловивши 12 риб, сумарною вагою 56 кг. 650 грн.
3-тє місце зайняла команда «ТЕРЕМ», із київської філії Inter Cars Ukraine. Хлопці спіймали 14 риб, вагою 47 кг. 740 гр. Це дуже крутий результат.

Команда «САЗАНИ» здобула найпочесніший приз турніру, нагороду за найбільшу рибу! Команда головного офісу зловила карпа вагою 14 кг., 500 гр.!!! Це справжній монстр!

Ми вітаємо усіх переможців та учасників турніру! У рибалці точно головне не перемога, а участь, адже час проведений на рибалці, у рахунок життя не заліковується. Рибалки будуть жити вічно.J Без улову ніхто не лишився! Побачимося на березі озера у наступному році!!!