Наші партнери з компанії Elring поділилися чудовою новиною.

Студенти Барського коледжу транспорту та будівництва вдало здали іспити, підготовані компанією Elring, та отримали відповідні сертифікати, що підтверджують здобуті знання.

Компанія Elring є одним із партнерів проєкту Inter Cars Ukraine – Young Car Mechanic 2019, що покликаний підтримати молодих людей, які обрали професію автомеханіка.

Фіналістом та переможцем конкурсу Young Car Mechanic у 2019 році став студент Барського коледжу транспорту та будівництва Ростислав Андрущенко, викладачем якого є Олександр Вольтріх.

Саме Олександр Вольтріх познайомився на фіналі конкурсу з тренером Elring Маріо Раухом  і запросив його до співпраці з Барським коледжем транспорту та будівництва. Олександр запропонував Маріо зняти мотиваційне відео спеціально для своїх учнів. Маріо був дуже радий реалізувати цю ідею разом зі своїми колегами: Флоріаном та Йоахімом.

Наразі Олександр навчає своїх студентів технології двигунів на платформі академії Elring.

Ми пишаємося такими активними цілеспрямованими викладачами та відповідальними професійними партнерами. Inter Cars Ukraine об’єднує!

Компанія Elring поставляє свою продукцію на конвеєри автомобільних виробників, на ринок запасних частин для легкових і вантажних автомобілів. Широку популярність компанія завоювала якістю і надійністю своєї продукції.