Асортимент і логістика

На сьогодні Inter Cars Ukraine має три великих логістичних центри: у Львові, Києві та Дніпрі, що дає змогу однаково швидко доставляти запчастини на склади наших філій по всій території України. Логістичні центри обладнані сучасними автоматизованими конвеєрними системами та сканерними системами обліку товарів європейського рівня. Товарна пропозиція кожного зі складів становить близько 60 000 асортиментних позицій та налічує понад 350 брендів автозапчастин до легкових і вантажних автомобілів, інструменту й обладнання для автосервісу від провідних виробників. Додатковою перевагою для наших клієнтів є можливість замовити потрібну запчастину безпосередньо з Центрального складу в Польщі та отримати її протягом 3–5 днів.

Номенклатура товарів постійно розширюється, і ми намагаємося бути завжди максимально близькими до потреб ринку запчастин та оперативно реагувати на всі його зміни. Зважені стратегія та цінова політика, технічна й консультативна підтримка наших спеціалістів і постачальників дають змогу задовольнити потреби в автозапчастинах навіть найвибагливішого клієнта.


E-Catalog

Inter Cars постійно працює над вдосконаленням своїх продуктів та послуг. У 2021 році ми представили нашим клієнтам нову програму з підбору запчастин E-Catalog. Безперечними перевагами каталогу є:

 • Мобільність — програма адаптована до усіх пристроїв (ПК, планшет, телефон)
 • Зручне, інтуїтивне меню
 • Різні способи пошуку потрібних запчастин
 • Створення історії замовлень

Доступ до каталогу надається тільки після реєстрацїї та отримання коду Клієнта.


Як стати клієнтом
Inter Cars Ukraine

У вкладці «Контакти» https://intercars.com.ua/uk/contacts/map/ Вам потрібно ввести назву міста, в якому Ви плануєте обслуговуватися. Далі обираєте філію, найзручнішу за місцем розташування до Вас, і телефонуєте за вказаними телефонами. Наші менеджери проконсультують Вас та допоможуть зареєструватися.


Інструменти та обладнання  

Inter Cars Ukraine  — це не тільки запчастини для автомобілів, а ще й найпотужніша в Україні пропозиція інструменту та обладнання для СТО. Перевагу в цьому напрямку компанії забезпечує доступ до складу Inter Cars S.A. у Польщі, що має найширший асортимент в Європі.

Від ручного професійного інструменту до підіймачів і складного діагностичного обладнання відомих світових брендів — це все можна замовити на філіях Inter Cars Ukraine, і це велика зручність для клієнтів. 

Варто наголосити, що все, що є в асортименті Inter Cars Ukraine, розраховано на європейський ринок, а отже, це продукція високого рівня, для якої є всі відповідні сертифікати якості. 


Q-Service Truck

Inter Cars Ukraine надає можливість своїм клієнтам приєднатися до сервісного концепту Q-Service Truck. Q-Service Truck — це загальнонаціональна мережа майстерень, які займаються технічним обслуговуванням і ремонтом комерційних автомобілів: вантажних автомобілів, причепів, напівпричепів та автобусів. Концепція об’єднання майстерень під одним знаком якості започаткована у 1999 році в Польщі компанією Inter Cars S.A. Майстерні Q-Service Truck підлягають ретельному контролю якості, тому ми гарантуємо високий рівень сервісу. Сьогодні до цієї мережі входять 13 українських СТО.


Інтернет-магазин

Inter Cars має чудову пропозицію і для роздрібних покупців.  Inter Cars Web Shop — офіційний інтернет-магазин автомобільних запчастин та аксесуарів компанії Inter Cars Ukraine. Онлайн-магазин пропонує широкий вибір автозапчастин і автомобільних товарів, які гарантуватимуть безпеку та комфорт вашого автомобіля. Доставка замовлень здійснюється через провідну кур’єрську службу по всій території України, а також є можливість самостійно забрати товар із однієї з філій.  Усе, що потрібно зробити, — це  зайти на сайт https://webshop-ua.intercars.eu , заповнити в системі пошуку параметри авто та обрати потрібні аксесуари й запчастини, або ж скористатися допомогою спеціалістів нашого кол-центру.


Соціальна відповідальність бізнесу

Inter Cars Ukraine долучається до різноманітних соціальних ініціатив. Центральний офіс та філії компанії підтримують молодь у різноманітних змаганнях та чемпіонатах. Масштабним соціальним проєктом для нашої компанії є міжнародний конкурс Young Car Mechanic, який уже кілька років поспіль проходить у Польщі, Литві, Латвії, Естонії, Словаччині, Угорщині, Болгарії та Україні. Young Car Mechanic – конкурс для студентів професійно-навчальних закладів, які здобувають фах автомеханіка. Юні конкурсанти мають змогу показати свої знання, вміння й навички, отримати цінний досвід та чудову мотивацію для розвитку в майбутній професії.

Закономірно, що з початком повномаштабної війни з росією, Inter Cars Ukraine підтримує ЗСУ. Особливої допомоги Збройні сили України потребували в перші дні російської агресії, тому кінець лютого — початок березня — це той період, коли компанія була закрита для клієнтів, але відкрита для ЗСУ. З перших днів війни ми допомагали і допомагаємо військам автозапчастинами, мастилами та іншими технічними рідинами на безоплатній основі.


Наша Команда

Найбільшою гордістю Inter Cars Ukraine є команда! Адже, як казав бізнесмен та колишній мер Нью-Йорка Майкл Блумберг: «Компанія — це люди, які в ній працюють». Ми пишаємося тим, що немало співробітників Inter Cars Ukraine працюють від першого дня заснування компанії. Колектив — це фундамент компанії, гарантія її динамічного розвитку і довгострокового фінансового успіху.


Обираючи своїм партнером по бізнесу компанію Inter Cars Ukraine, ви отримуєте:

 • доступ до найбільшого асортименту запчастин;
 • найвищий рівень сервісу виконання замовлень;
 • своєчасну логістику;
 • онлайн-доступ до ресурсів Inter Cars Ukraine;
 • маркетингову підтримку;
 • навчання персоналу;
 • гарантійну, технічну та консультативну підтримку.


Inter Cars Ukraine — партнерство, відкритість, стабільність.

Запрошуємо до співпраці!