ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 2016-11-01

Про компанію

Inter Cars Ukraine засновано у квітні 2000 року в м. Хмельницькому як підрозділ польської компанії Inter Cars S.A. За 20 років діяльності було відкрито 39 авторизованих відділень по всій Україні.

Inter Cars S.A. на сьогодні — це найбільший дистриб’ютор автомобільних запчастин у Центральній та Східній Європі. Компанію було створено у 1990 році. Три десятиліття тому площа першого складу Inter Cars S.A. становила лише 300 м2, а нині складські приміщення нового логістичного центру в Закрочимі, що відкрився у 2017-му, займають понад 40 000 м2.

За 30 років компанія Inter Cars S.A. пройшла шлях від малого сімейного бізнесу до міжнародної структури, яка має свою мережу філій у 19 країнах світу (більше 500 філій). І першою закордонною філією Inter Cars SA стала саме Inter Cars Ukraine.
Використовуючи досвід Inter Cars S.А. у всіх напрямках діяльності, підтримуючи франчайзингову концепцію побудови мережі філій, Inter Cars Ukraine є одним із лідерів у дистрибуції автозапчастин в Україні. Розширюючи мережу філій, ми намагаємося бути ближчими до нашого ключового партнера — автосервісу, щоб здійснювати логістичний сервіс і технічну підтримку на найвищому рівні.Асортимент і логистика
Логістичний центр Inter Cars Ukraine знаходиться в селищі Горенка, що неподалік Києва. Тут розташований і головний офіс компанії. Загальна площа складування становить більш ніж 11 000 м2. Логістичний центр обладнано найсучаснішою автоматизованою конвеєрною системою та сканерною системою обліку товарів європейського рівня. Саме звідси запчастини кожного дня доставляються на наші філії по всій Україні. Наприкінці минулого року на щорічній церемонії Inter Cars Board’s Awards 2019, ми отримали відзнаку як найкращий закордонний логістичний центр групи Inter Cars.

Наша компанія постійно працює над вдосконаленням своїх послуг, тому в 2019-му році було відкрито ще один регіональний склад - у Львові, загальна площа якого — 1500 м2, а товарна пропозиція становить близько 60 000 асортиментних позицій. Завдяки цьому ми отримали можливість значно скоротити час очікування товару для клієнтів західних регіонів. Щоб забезпечити наявність та швидку доставку товару у східних регіонах, протягом останніх кількох років ми значно збільшили кількість філій у Дніпрі (3), відкрилась філія у Кривому Розі, а в березні 2020 року запрацювали 2 нових філії у Харкові.
Асортимент Inter Cars Ukraine налічує понад 350 брендів автозапчастин до легкових і вантажних автомобілів, інструменту та обладнання для автосервісу. Постійно в наявності на складах компанії в Україні більш як 80 000 найменувань продукції провідних виробників. Крім цього, з 2016 року наші клієнти мають можливість замовити необхідні їм запчастини з Центрального складу в Польщі та отримати їх протягом 3-5 днів.

Номенклатура товарів постійно розширюється, і ми намагаємося бути завжди максимально близькими до потреб ринку запчастин та оперативно реагувати на всі його зміни. Зважені стратегія та цінова політика, технічна й консультативна підтримка наших спеціалістів і постачальників дають змогу задовольнити потреби в автозапчастинах найвибагливішого клієнта.

Q-Service Truck
З 2017 року Inter Cars Ukraine почала впроваджувати концепцію Q-Service Truck на станціях технічного обслуговування по всій території України, і сьогодні до цієї мережі входить 11 українських СТО. Q-Service Truck — це загальнонаціональна мережа майстерень, які займаються технічним обслуговуванням та ремонтом комерційних автомобілів: вантажних автомобілів, причепів, напівпричепів та автобусів. Концепція об’єднання майстерень під одним знаком якості започаткована у 1999 році в Польщі компанією Inter Cars S. A. Майстерні Q-Service Truck підлягають ретельному контролю якості, тому ми гарантуємо високий рівень сервісу.

Навчальний центр
У 2017 році відкрив двері для перших відвідувачів сучасний навчальний центр Inter Cars Ukraine, на базі Центрального офісу. Центр обладнано найновішими зразками інструменту та обладнання для СТО. Ми пропонуємо широку програму практичних і теоретичних тренінгів для станцій технічного обслуговування та співробітників компанії. Наші спеціалісти консультують усіх відвідувачів і надають повну інформацію щодо умов використання інструменту й обладнання.

Програми лояльності
Inter Cars Ukraine поважає і цінує своїх клієнтів. Вже кілька років поспіль наші найлояльніші партнери об’єднуються у міжнародній програмі Inter Cars VIP-Сlub та разом підкорюють засніжені схили Італійських Альп. А в 2019 році ми запустили програму лояльності IC Rewards та створили масштабну онлайн-платформу для її реалізації. Відтепер робити покупки з Inter Cars Ukraine стало ще приємніше, адже за купівлю товарів з нашого асортименту учасникам програми лояльності нараховуються бали, які можна обміняти на корисні подарунки для бізнесу та дому. Більше 500 подарункових позицій чекають на своїх власників!

Соціальна відповідальність бізнесу
Також у 2019 році компанія Inter Cars Ukraine долучилася до соціальної ініціативи — проведення міжнародного конкурсу Young Car Mechanic, який уже кілька років поспіль проходить у Польщі, Литві, Латвії, Естонії та Болгарії. Проєкт Young Car Mechanic покликаний підтримати молодих людей, які обрали професію автомеханіка.

Інтернет-магазин
Минулого року Inter Cars Ukraine представила офіційний інтернет-магазин автомобільних запчастин та аксесуарів — Inter Cars Web Shop. Онлайн-магазин пропонує широкий вибір автомобільних товарів, які додають унікальності будь-якому авто та забезпечують новий рівень безпеки та комфорту. Ми доставляємо замовлення по всій території України завдяки співпраці з провідною кур’єрською службою. Також є можливість самостійно забрати товар із однієї з філій. Усе, що потрібно зробити, це — зайти на сайт webshop-ua.intercars.eu, заповнити в системі пошуку параметри авто та обрати потрібні аксесуари й запчастини.

Команда
Але найбільша гордість Inter Cars Ukraine — це наша команда! Адже, як казав бізнесмен та колишній мер Нью-Йорка Майкл Блумберг: «Компанія — це люди, які в ній працюють». Ми пишаємося тим, що немало співробітників Inter Cars Ukraine працюють від першого дня заснування компанії. Колектив — це фундамент компанії, гарантія динамічного розвитку і довгострокового фінансового успіху.

Для наших клієнтів-партнерів ми пропонуємо особливі умови співпраці. Вибираючи своїм партнером по бізнесу компанію Inter Cars Ukraine, ви отримуєте:
• доступ до найбільшого асортименту запчастин;
• найвищий рівень сервісу виконання замовлень;
• своєчасну логістику;
• онлайн-доступ до ресурсів Inter Cars Ukraine;
• маркетингову підтримку;
• навчання персоналу;
• гарантійну, технічну та консультативну підтримку.

Inter Cars Ukraine — партнерстство, відкритість, стабільність.
Запрошуємо до співпраці!