Завжди в актуальному стані

- IC Katalog Online при підключенні до Інтернету автоматично отримує дані, без необхідності виконання оновлення бази даних (навіть з невисокою швидкістю Інтернету).

Простота інсталяції

- Просто завантажте невелику програму інсталяції (загальний розмір 60 MB) та запустіть її. Після першої інсталяції база даних назавжди залишається в актуальному стані.

Мінімальні вимоги

Для інсталяції Вам потрібен комп'ютер, що працює під управлінням ОС Windows XP або більш пізньої версії та .NET Framework 4 .


Найбільш поширені питання

Я встановив IC_Katalog, але не можу увійти

Для доступу до каталогу необхідно ввести код клієнта номер карти та пароль (пароль складається з не менш ніж 8 символів). Якщо Ви не маєте усіх необхідних даних для авторизації у каталозі, зверніться до свого торгового представника. 

Як налаштувати головний екран для зручного використання?

Як знайти необхідну групу товарів?

Як знайти автомобіль для підбору запчастин в каталозі?

Як правильно шукати товари та переглядати результати пошуку?

Як створити та надіслати замовлення до Inter Cars Ukraine?


Чому б не зробити просто сайт з каталогом?

Програма IC_Katalog ONLINE є платформою для оптових клієнтів (тобто. B2B). Ми вибрали технологію, яка найкраще підходить для нашого бізнесу, беручи до уваги насамперед критерії експлуатаційної надійності і простоти використання.

Чи плануєте ви версію для інших операційних систем?

Так. Після впровадження першої версії IC_Katalog ONLINE ми почали працювати над версіями для інших операційних систем, в тому числі мобільних платформ, таких як Android, iOS та Windows Phone.