ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 2017-06-06

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №15.

Раді повідомити Вас про випуск п’ятнадцятого номеру нашого корпоративного журналу «Відомості».

Цього року весна виявилась неочікувано холодною, але нас зігрівали Ваші позитивні відгуки про співпрацю з Inter Cars Ukraine та бажання запропонувати своїм клієнтам ще лояльніші умови співпраці, цікаві маркетингові програми та найвищий рівень сервісу виконання замовлень.

Як і попередні роки, у першому півріччі 2017 року ми збільшили обороти, розширили асортимент та географію присутності на ринку. У травні нові філії Inter Cars Ukraine з’явились на автомобільній карті Ужгорода та Білої Церкви, також компанія зміцнила свої позиції ще однією філією у Дніпропетровську. Одразу три нові філії покликані скоротити шлях автозапчастини до Вашого авто, зробивши логістичне сполучення ще більш зручним та швидким. На сьогодні мережа авторизованих відділень по всій Україні складає 27 філій.

Шляхом розвитку та удосконалення сервісу йдуть усі країни Inter Cars Group, у зв’язку з цим з квітня почав повноцінно функціонувати Новий Логістичний Центр Inter Cars , у Закрочимі (Польща). Площа складських приміщень Центру Логістики та Розвитку складає більше 40 000 м2., вміщає 18 000 палетних місць та оснащена 11 км. конвеєрної системи. Надсучасні технології допомагають сортувати більше 30 000 товарних одиниць на годину.

Також ми раді повідомити Вас про запуск оновленого сайту Inter Cars Ukraine www.intercars.com.ua , який запрацював на початку квітня.  На сторінках нашої нової інтернет сторінки Ви знайдете останні розширення асортименту Inter Cars Ukraine, актуальні каталоги запчастин та обладнання, акційні пропозиції, найсвіжіші автомобільні новини та цікаві замітки про життя компанії.

На сторінках п’тнадцятого випуску журналу «Відомості» Ви знайдете багато статей з корисною технічною інформацією: «Заміна масла в АКП», «Еклектроакустичні клапани», «Ремінь ГРМ, що працює в масляному середовищі двигуна», «Перевірка радіатора», «Колісні підшипники» тощо.

На Вас чекає інформація про життя Inter Cars Ukraine, акції для клієнтів та безліч порад від постачальників.

Приємного читання!

СХОЖІ СТАТТІ

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №11.

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №11.

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №16

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №16

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №18

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №18

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №17

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №17