ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 2017-05-02

МІЖНАРОДНИЙ ФУТБОЛЬНИЙ КУБОК ПРЕЗИДЕНТА INTER CARS

Міжнародний футбольний турнір InterCarsбуде проходити 7 травня у Варшаві. Загалом у змаганні візьмуть участь  15 команд з Польщі та країн InterCarsGroup. Вперше турнір буде транслюватися у прямому ефірі!

Захід, організований Inter Cars, є унікальним серед команій, що присутні на ринку автомобільних запчастин.

Турнір буде проходити 7 травня. Місцем проведення Футбольного Кубка Президента Inter Cars є спортивний комплекс OSiR у Варшаві, у районі Bemowo. Команди-учасниці турніру (які перемогли у відбіркових етапах) прибудуть з усієї Польщі : представники філій Inter Cars від Sandomierz, Radom, Piekary ŚląskieandSosnowiec, MannHumelSp. zo.o., GlobCars, ILSSp. zo.o., J&MLogisticsandMahlePolskaSp. zo.o.,  також у турнірі братимуть участь команди від країн Inter Cars Group: Хорватія, Італія, Румунія, Латвія, Литва та Україна.

Онлайн-трансляція

Вперше за усі роки проведення  Міжнародного Футбольного Кубка Президента Inter Cars, конкурс буде транслюватись у прямому ефірі на www.ic-tv.pl та на сторінці Inter Cars на Facebook (www.facebook.com/InterCarsSA/) . Завдяки цьому кожен бажаючий матиме можливість подивитися турнір та вболівати за свою команду. Також треба відмітити, що трансляція буде проходити з коментарями польською та англійською мовами. Ми сподіваємося, що трансляція викличе високий інтерес серед співробітників Inter Cars та їх сімей по всій Європі, а також серед клієнтів компанії.

Програма турніру

Турнір починається о 10:00 (за київським часом). Одразу після відкриття, стартуватиме груповий етап на трьох майданчиках одночасно.

Пізніше, близько 14:45, розпочнуться матчі на вибування.

Фінал турніру та церемонія нагородження плануються провести близько 17:15.

Яскравим моментом церемонії нагородження буде виступ дитячої танцювальної групи Konst Crew Kids. Варто зазначити, що вони є чинним чемпіоном Польської WADF федерації.

Турнір проводиться уже ушосте. Хто цього разу буде переможцем турніру та підніметься на п'єдестал пошани та забере з собою Кубок Президента Inter Cars?!

Звичайно, румунська команда є одним із фаворитів, так як вони вже утретє поспіль стають чемпіонами турніру.

Команда з Sosnowiec буде одним з найсильніших супротивників, так як вони були переможцями цьогорічного відбіркового етапу в Польщі.

Немає сумнівів у тому, що фінал буде захоплюючим  та,  звичайно, проходитиме в дружній атмосфері.

Запрошуємо усіх бажаючих повболівати за Збірну Inter Cars Ukraine до перегляду онлайн-трансляції турніру.

Програма трансляції за київським часом:

10:50 – 1 відбіркова гра команди ICU.

11:40 – 2 відбіркова гра команди ICU.

13:15 – 3 відбіркова гра команди ICU.

14:05 – 4 відбіркова гра команди ICU.

14:45 – ¼ фінал.

15:15 - ¼ фінал.

15:45 – півфінал.

16:16 – гра за 3 місце.

16:45 – гра за 1 місце.

17:15 – нагородження.

Команда InterCarsUkraine, ми вболіватимемо за Вас!!!