ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 2019-12-12

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №20

Новий рік — це та сама кілометрова позначка, що дає можливість відмітити на «карті» досягнуті цілі, подолані відстані та прокласти подальший маршрут. Життя — це рух, а щастя — у бажанні рухатися далі. А що може бути ще більш визначальним в окресленні нових горизонтів та в підведенні підсумків пройденого шляху, ніж ювілейний рік?!

Vedomosti-Cover-#20-201911_1.jpg

Шановні колеги та партнери!

Існує філософська думка, що щастя — це не пункт призначення, а шлях. Але чи можливий шлях без «кілометрових стовпчиків», без розуміння відстані, що вже подолано, без мотивації рухатися далі, без усвідомлення свого місця в системі координат, без встановлення цілей?!

У 2020 році компанія Inter Cars Ukraine святкує 20-річчя! З цієї нагоди ми готуємо багато акційних пропозицій, цікавих заходів, яскравих подорожей, корисних подарунків та цінних призів, щоб зарядити вас святковим настроєм та віддячити за довіру і відданість протягом двох десятиліть.

У 2019 році компанія Inter Cars Ukraine відкрила новий логістичний центр — склад у Львові, загальна площа якого становить 1500 м2, а товарна пропозиція налічує близько 60 000 асортиментних позицій. Завдяки цьому ми отримали можливість значно скоротити час очікування товару та стали ще ближчими до клієнтів. На сьогодні мережа авторизованих відділень налічує 38 філій по всій території України. З кожним роком ми розширюємо свою географічну присутність на ринку.

Inter Cars Ukraine поважає та цінує своїх клієнтів. У 2019 році ми започаткували програму лояльності IC REWARDS та створили масштабну онлайн-платформу для реалізації програми. Відтепер купувати з Inter Cars Ukraine стало ще приємніше, адже за придбання товарів з нашого асортименту, Вам нараховуються бали, які можна обміняти на корисні подарунки для бізнесу та дому. Більше 500 подарункових позицій чекають на Вас.

Також цього року компанія Inter Cars Ukraine долучилася до соціальної ініціативи — проведення міжнародного конкурсу Young Car Mechanic, який уже кілька років поспіль проходить у Польщі, Литві, Латвії, Естонії та Болгарії. Проект Young Car Mechanic покликаний підтримати молодих людей, які обрали професію автомеханіка.  У 2019 році в конкурсі взяло участь 70 студентів з різних навчальних закладів України. Крім подарунків, троє переможців конкурсу отримали можливість поїхати на міжнародний фінал до Варшави та відвідати виробництво Мерседес у Німеччині.

Отже, Inter Cars Ukraine не збирається зупинятися на досягнутому, і у 2020 році ми плануємо підтримувати тенденцію активного зростання та розвитку.

У 20-му новорічному випуску журналу «Відомості» Ви знайдете багато корисної технічної інформації від наших колег та партнерів, новинки ринку та найсвіжіші новини про життя колективу Inter Cars Ukraine.

Вашої уваги варта інформація про екологічність електромобілів, про заміну газорозподільного механізму та про критерії правильного вибору радіатора двигуна.  Ви дізнаєтеся, чи потрібно міняти масло в автоматичній коробці передач та про роль форсунки в сучасному дизельному двигуні і вплив ефективності її роботи на правильну роботу двигуна та системи очищення вихлопних газів. Усе це та багато іншого чекає Вас на сторінках нашого зимового випуску журналу «Відомості».

Друковану версію журналу запитуйте у свого торгового представника та на всіх філіях Inter Cars Ukraine.

Приємного читання!

Вкладений файл

СХОЖІ СТАТТІ

Відомості № 21

Відомості № 21

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №17

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №17

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №13.

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №13.

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №14.

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №14.