ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 2018-09-20

INTER TRUCK. ВИПУСК №3

Раді повідомити вас про випуск 3го видання вантажного журналу Inter Truck.

У третьому випуску журналу  Inter Truck ми представляємо вашій увазі велику кількість статей із технічною інформацією від наших партнерів та спеціалістів Inter Cars.

На сторінках нашого вантажного журналу Ви зможете отримати корисні поради та ознайомитися із актуальною інформацією: «Змінюємо підшипники маточини на напівпричепі», «Пневмоблоки підвіски для вантажівок», «Планий хід завдяки демпферу крутильних коливань», «Кар’єра автоматичних коробок передач», «Швидкість і точність вимірювання геометрії осі», стаття про перегони у Нюрбургрінгу, цікаві факти про вантажівки та багато іншого.

Також на Вас чекає підбірка найкориснішої інформацію по інструментам та обладнанню вантажного сегменту та особливості застосування моторних олив для комерційного транспорту.

Для ще більшої зручності, у додатку до кожного журналу, ми підготували пам’ятку по підбору запчастин до вантажних автомобілів. Шукайте друковану пам’ятку у вкладенні до нового випуску Inter Truck.

Друковану версію журналу та пам’ятки по підбору запчастин запитуйте у свого торгового представника та на всіх філіях Inter Cars Ukraine.

Приємного читання!

Inter Truck №3 (2018)

ЗАВАНТАЖИТИ PDF [13 MB]
ДИВИТИСЬ ОНЛАЙН

СХОЖІ СТАТТІ

INTER TRUCK. ВИПУСК № 6

INTER TRUCK. ВИПУСК № 6

ВЕРЕСНЕВИЙ ВИПУСК ЖУРНАЛУ INTER TRUCK

ВЕРЕСНЕВИЙ ВИПУСК ЖУРНАЛУ INTER TRUCK

INTER TRUCK. ВИПУСК №2

INTER TRUCK. ВИПУСК №2

INTER TRUCK. ВИПУСК №1.

INTER TRUCK. ВИПУСК №1.