ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 2017-08-11

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ЧЕМПІОН В INTER CARS UKRAINE

В м. Самсун (Туреччина) з 18 по 30 липня 2017 р. відбулися Дефолімпійські ігри. Наша збірна серед глухих була представлена найбільшою командою за всю свою історію – це 217 спортсменів, які боролися за нагороди у 15 видах спорту.

У загальному заліку Україна посіла почесне 2-ге місце серед 30 країн світу. Загалом наші спортсмени вибороли 12 золотих, 17 срібних та 25 бронзових медалей.

Честь України блискуче відстоював на Дефолімпійських іграх і співробітник InterCarsUkraine.

Олексій Коломиєць працює на складі Чернігівської філії ICU.

Олексію 19 років. З 2013 року його почав тренувати заслужений тренер України, кавалер ордену імені Данила Галицького, Дмитро Гунько. Тренер Олексія підготував багатьох чемпіонів світу та Європи.

У результаті кропіткої щоденної праці, таланту, наполегливості та лідерських рис характеру, Олексію вдалося зробити гіперстрибок: через 2 роки після початку професійних тренувань, у 2015 він став 5-м на Чемпіонаті Світу в США, а ще через 2 роки на Дефолімпійських іграх в Туреччині 2017 року він завоював 3 срібних та 1 бронзову медалі.

Олексій єдиний зі збірної глухих чоловіків плавців України завоював особисте срібло у спринті 50 метрів брас, різниця із золотим призером склала всього 0.14 !!! секунди. І ще дві срібні та одну бронзову медалі Олексій завоював в естафетних виступах у складі команди України.

Олексій Коломиєць працює на складі Чернігівської філії Inter Cars Ukraine з жовтня 2016 року. Працює як плаває швидко і якісно.

Директор Чернігівської філії, Василь Раскін, запросив на роботу Олексія, по рекомендації його тренера, щоб надати посильну допомогу хлопцям.

Адже зараз на складі Чернігівської філії працюють два спортсмени чемпіони.

Це прояв синергії у відносинах між компанією та працівниками.

Бажаємо Олексію продовжувати йти по життю переможцем!

Для колектива Inter Cars Ukraine велика честь працювати з чемпіоном!!!