ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 2017-01-07

PROFESSIONAL HUNDERT

Professional Hundert– це сучасні мастильні матеріали і продукти автохімії, які виготовляються в рамках проекту постачання в сервісні мережі і автопідприємства. Асортиментний ряд був розроблений в межах виконання Національної сервісної програми і постійно удосконалюється. Основними відмінними характеристиками підприємств-виробників продукції Professional Hundert (таких як рафінарія – виробник високоякісних мастильних матеріалів, і іменовані підприємства-виробники автохімії) є якість продукції, використання сучасних технологій в процесі виробництва, надійність репутації. В підсумку продукція марки отримала надійну підтримку і багаторічний досвід європейських грандів в сфері обслуговування і ремонту автомобілів. Компанія виробляє свої мастильні матеріали на рафінаріі Salzbergen. 

Рафінарію була заснована однією із самих найперших в Європі, і на сьогоднішній день вона є великим нафтопереробним заводом. Протягом двох останніх десятиліть завдяки достатньому інвестуванню в розвиток підприємства рафінарія вважається одним із найсучасніших заводів свого роду. Базові оливи представляють собою основний виробничий компонент. Завдяки глибокому ступеню очистки, продукти рафінарії також використовуються при виготовленні і синтезі сировинних матеріалів для парфумерії і косметики. Велика кількість позицій асортиментного ряду рафінарії використовуються в хімічній і харчовій промисловості.

При виробництві базової оливи виникає необхідність очистки нафти від такого супутнього компоненту, як парафін. Завдяки інноваційним впровадженням в сучасну технологію очистки на виробничих потужностях рафінарії, досягається повний ступінь виділення парафіну, чим підвищується якість результатного продукту – базової оливи. Парафін – це продукт, який виділяється методом депарафінізації під час переробки нафти; використовується більш ніж в 100 різних видах виробництва. Із перероблених на заводі дистилятів виготовляються мастильно-охолоджуючі рідини, які потім також пропонуються клієнтам.

Додатково на рафінарії виробляються і розливаються найновіші високоякісні мастильні матеріали для використання в автомобілях і промисловості. Весь асортимент вироблених на заводі продуктів в цілому складає більше 700 найменувань. Широкий асортимент і можливість виробляти обмежені об’єми спеціалізованих продуктів, є однією із сильних сторін рафінарії. На сьогодні, завдяки високій виробничій здатності і новітнім автоматизованим лініям, рафінарія успішно функціонує як один із найбільших і прибутковіших заводів з виробництва і розливу мастильних матеріалів в Європі. Асортиментний ряд автохімії PROFESSIONAL HUNDERT охоплює всі сфери догляду за автомобілем (різні присадки і очисники в масляну і паливну системи автомобілів, продукти автокосметики, широкий ряд пропозицій для автосервісів).