ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 2017-01-16

HI-GEAR

Hi-Gear Products Inc., світовий лідер в галузі автотоварів післяпродажного обслуговування, що виробляє та поширює першокласні хімічні продукти для догляду за автомобілем по всьому світу протягом більш ніж двадцяти років. 

Сімейство продуктів Hi-Gear значно виросло з моменту її виходу на ринок 23 роки тому. Сьогодні, Hi-Gear пропонує більше 3000 продуктів для практично будь-якого застосування в автомобільній післяпродажній промисловості – бензинові та дизельні присадки, оливи для змащення двигуна, оливи для трансмісії та гідропідсилювача керма, гідравлічні рідини, присадки в систему охолодження, засоби для догляду за кондиціонером та зовнішнім виглядом автомобіля, автокосметика, епоксидні смоли, клеї, аерозольні очисники, мастильні матеріали, а також побутові та промислові хімікати. Всі товари мають багатомовне маркування.

Hi-Gear Products отримали широку підтримку та лояльність серед своїх клієнтів, дотримуючий незмінного основоположного принципу 
"розробляти та поширювати найбільш технологічні, передові та інноваційні продукти для застосування в післяпродажній промисловості по всьому світу. Корпоративна політика компанії полягає в тому, щобзабезпечити зручність, якість обслуговування клієнтів, підтримку продукту, івпевненість у якості для надійного та довгострокового партнерства. Hi-Gear побудували дійсно стратегічну логістичну системи із власними внутрішніми та міжнародними складськими комплексами в ній. Компанія має великий світовий досвід дотримання стандартів, досвід імпорту та експорту товарів, досвід роботи із небезпечними для обробки матеріалами, що засвідчено сертифікатами експертиз DOT, IATA.

На підприємстві впроваджено програму забезпечення якості, що гарантує відповідність компанії суворим стандартам сегментів промисловості та високим очікуванням своїх клієнтів. Hi-Gear – компанія, що вносить значний вклад у збереження навколишньої середи. Щороку команда Hi-Gear додає зусиль аби зменшити рівень вуглецевих викидів та сприяє розвитку чистої енергетики майбутнього. Для цього вони використовують відновлювальні джерела сонячної енергії для живлення всіх виробничих та дистрибутивних активів. Сонячні фотоелектричні системи Hi-Gear Products Inc. виробляють понад 1 600 000 кВ на рік, знижуючи рівень викидів парникових газів, що еквівалентно зникненню з доріг 112 автомобілів щороку. Їх "зелені" системи скорочують витрати на електроенергію більш ніж на 75%, що дозволяє пропонувати клієнтам більш вигідні ціни.

СХОЖІ СТАТТІ

SUNOCO

SUNOCO

TEROSON

TEROSON

JASOL REVLINE

JASOL REVLINE

FEBI

FEBI