ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 2022-06-16

ПРАЦЮЄМО, ПІДТРИМУЄМО, НЕ ЗДАЄМОСЬ!

Воєнний час диктує нові парадигми життя, реалії сьогодення змушують існувати в площині War-Life balance та міцно тримати економічний фронт.
Безпека працівників, задоволення потреб клієнтів, підтримка захисників і погляд у майбутнє, сповнений оптимізму, – ось основні принципи роботи Inter Cars Ukraine під час війни.

Незважаючи на те, що наш офіс та центральний склад було знищено окупаційними військами росії, майже всі філії Inter Cars Ukraine продовжують працювати у звичайному режимі. Ми не тільки не глушимо двигун, ми розганяємо свій автомобіль, і попри всі труднощі, працюємо з подвійним завзяттям задля нашої спільної перемоги!

Складні часи вимагають складних рішень. Ми кардинально реформували свою логістику: розширили та розбудували наявні склади, забезпечивши їх новим обладнанням та стелажними конструкціями, змінили маршрути і траси доставки, значно збільшили штат складських працівників у нових головних логістичних вузлах, адаптували схеми замовлень товарів та доставки. Наразі ми активно розвиваємо хаби у трьох регіонах: Захід, Центр та Схід. Усі ці зміни було проведено в максимально стислі терміни, в режимі роботи 24/7.

Минуло більше 100 днів війни… Склади Inter Cars Ukraine заповнені товарами, нові працівники хабів проходять інтенсивне навчання, водії освоюють оновлені маршрути, менеджери із закупівлі опрацьовують актуальні потреби ринку та тримають руку на пульсі всіх змін попиту, митний відділ контролює безперебійне постачання товарів із закордону, відділ логістики активно оптимізує схеми розподілу та зберігання продукції, долаючи безпрецедентне навантаження, менеджери філій підтримують постійний зв’язок із клієнтами, а наш топ-менеджмент заряджає всіх працівників козацьким драйвом на економічному полі бою, на якому ми також обов’язково здобудемо перемогу!

Зараз кожен працівник компанії став справжнім антикризовим менеджером. Ми справді пишаємося нашою родиною Inter Cars, адже тільки разом ми зможемо подолати всі труднощі, ми будемо боротися до кінця…. До кінця війни та відновлення мирного життя в нашій суверенній і незалежній Україні!

Щиро вдячні нашим клієнтам і партнерам за підтримку, розуміння та активне продовження співпраці! Чекаємо вас на наших філіях та в інтернет-магазині