ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 2019-08-28

ПОДОРОЖ ДО НІМЕЧЧИНИ РАЗОМ З febi

Як ви всі можете пам’ятати, у період з 15 березня по 17 травня компанія bilstein group Україна за підтримки компанії Inter Cars Ukraine проводила акцію «Вирушай у подорож до Німеччини разом з febi!». Акція активно висвітлювалась на українській facebook сторінці febi, і всі бажаючі могли бачити світлини тих, хто став переможцями. Головний приз в акції був подорож до Німеччини, і от 05 серпня група у складі 10 переможців вирушила до Німеччини!Під час візиту, гості febi відвідали:

  1. Центральний офіс компанії bilstein group, де планується і координується вся активність компанії;
  2. логістичний та складський комплекс, звідки відбувається відвантаження запчастин febi, SWAG і Blue Print нашим партнерам у всьому світі;
  3. відділ якості, де контролюється якість всіх товарів, які надходять на склад;
  4. власне виробництво bilstein group Engineering, де виробляється значний асортимент запчастин.Окрім цього гості febi – переможці акції, мали можливість поспілкуватися із співробітниками компанії, які відповідають за планування, розробку, виробництво, якість, продажі, маркетинг – іншими словами за всі аспекти життя та діяльності компанії bilstein group.Отож, після офіційної частини, настав час розваг. Надзвичайно цікава екскурсія містом Кельн з професійним екскурсоводом…


…а потім вечеря в одній з найкращих пивоварень міста – Peters Brauhaus.

Наступного дня – перегони на квадроциклах та баггі у локації Fursten Forest (колишнє місце розміщення танкової частини німецького Бундесверу) по лісі та цілковитому бездоріжжю! Стрімко і екстремально, активно та емоційно, море адреналіну та швидкість, яка захоплює подих!

08 серпня вся група гостей повернулась до України, із валізами гарного настрою, вражень та позитивних емоцій!

«Хочу подякувати організаторам поїздки за теплий прийом, за чудові враження і гарний настрій. Багато цікавої і корисної інформації отримав від екскурсії по заводу і компанії в цілому. Подивитися вдалось майже все: виготовлення деталей, перевірка якості, пакування, відвантаження. І на розваги час теж був: Кельнський собор дуже сподобався, до речі, він займає третє місце в списку самих високих церков світу. Ну і справжній драйв отримав від катання на баггі та квадроциклі, дорога екстремальна, адреналін зашкалює, вражень тьма, а найголовніше гарна і дружня команда. Окремо хочу подякувати співробітникам компанії febi та компанії Inter Cars за проведену акцію, а собі і всім учасникам поїздки бажаю і в подальшому приймати участь і перемагати в акціях від febi, і частіше зустрічатись на таких заходах! Дякую всім!»

Віталій С., м. Умань

«Нещодавно мав можливість приймати участь в акції від febi і таки виграв поїздку до Німеччини, де відвідав центральний офіс компанії bilstein group, яка постачає запчастини febi, SWAG і Blue Print. Був дуже приємно вражений теплим прийомом організаторів, а також масштабом і рівнем механізацією цього виробничого комплексу. Ця поїздка назавжди залишиться у моєму серці як цікава, розвиваюча і незабутня пригода. ДЯКУЮ ВСІМ!»

Віктор Н., м. Львів

«Поїздка на виробництво febi змогла відкрити очі нам, підприємцям, на те, як відбувається повний (чи можливо не зовсім) цикл нашої спільної праці. Це дуже важливо для афтермаркету – розуміти те, з ким і чим ти працюєш. І відпочинок, звісно, на всі 100%. За це окремо дякуємо організаторам. Цікавим відкриттям стали плани щодо febi Експерт Сервісу – ми реально замислилися над участю в програмі, щоб зробити крок до європейського брендового СТО. В цілому все супер! Ще раз дякуємо febi, окремо Віктору та Олександру, які супроводжували нас весь тиждень!»

Сергій Б., м. Жашків.

Приймайте участь в акціях від febi, і може в майбутньому ви також будете серед тих, хто відвідає bilstein group у Німеччині!