ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 2018-04-02

INTER TRUCK. ВИПУСК №2

Раді повідомити вас про випуск 2го видання вантажного журналу Inter Truck.

IT_2018-03-#2_Cover-1.jpg

Також ми  маємо чудову нагоду привітати із настанням весни! Нехай вона стане для вас прекрасним стимулом для нових починань та звершень.

Компанія Inter Cars Ukraine має на весну 2018 достатньо амбітні плани щодо розвитку вантажного напрямку. Ми збільшуємо асортимент не тільки запчастин до вантажних автомобілів, а й розширюємо пропозицію інструментів та обладнання для вантажного сегменту. У зв’язку з цим ми намагаємось наповнити журнал максимально корисною інформацію по асортиментним позиціям,  доступним до замовлення в нашій мережі.

Inter Cars Ukraine нарощує географічну пристутність своїх філій, що пропонують широкий асортимент запчастин, іструменту та обладнання для легкових та вантажних автомобілів. Вже у березні ми відкрили дві нових філії у Сумах та Тернополі.

У журналі Inter Truck ми представляємо вашій увазі багато статей з корисною технічною інформацією: «Автомобілі Євро VI у майстерні», «Шассі транспортних засобів для постачання», пам’ятку з підбору запчастин до вантажних автомобілів, каталог олив COMMA для сільськогосподарської, позашляхової та будівельної техніки, а також підбірку актуальної інформації про інструменти та обладнання для вантажного сегменту.

Приємного читання.


Файл

ЗАВАНТАЖИТИ PDF [19 MB]
ДИВИТИСЬ ОНЛАЙН

СХОЖІ СТАТТІ

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №17

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №17

INTER TRUCK. ВИПУСК №1.

INTER TRUCK. ВИПУСК №1.

INTER TRUCK. ВИПУСК №3

INTER TRUCK. ВИПУСК №3

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №14.

ВІДОМОСТІ. ВИПУСК №14.