ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 2017-07-18

ВДОСКОНАЛЕННЯ ПРОФЕСІЙНИХ НАВИЧОК ОСОБОВОГО СКЛАДУ РЕМОНТНОЇ РОТИ

З особовим складом ремонтної роти військової частини 3029 Національної гвардії України, з метою покращення професійних навичок було проведено заняття з діагностики авто та бронетехніки.

Спеціаліст компанії «Inter Cars Ukraine» Віктор Заброцький за допомогою пристроїв електродіагностики – BOSCH KTS 540 та BOSCH KTS 670 провів діагностику всіх найважливіших систем автомобіля: двигуна, паливної системи, електроніки тощо.

«Завдяки використанню діагностичних приладів значно прискорюється процес визначення несправностей пошкоджень техніки, що в бойових або надзвичайних умовах є дуже важливим фактором.» - відмітив начальник автомобільної служби полку старший лейтенант Зимин В.В.

Разом з бійцями були протестовані як авто так і бронетехніка (БТР-3, КАМАЗ, Skoda тощо). «Дійсно за допомогою діагностичних приладів можна в найкоротший термін визначити несправність та в подальшому «вилікувати» який завгодно автомобіль. Я отримав базові навички з діагностики та випробував на практиці.» - зазначив солдат Валентин Смірнов.

«Приємно було проводити заняття, так як хлопці з великою зацікавленістю вивчали теорію та в подальшому на практиці майже не було запитань. Діагностичні пристрої працюють автономно, ефективно та точно, а також вони універсальні та зручність у використанні, що дає змогу проводити діагностику в різних умовах. Сподіваюсь що найближчим часом в гвардії з’являться такі пристрої.»- відмітив спеціаліст компанії «Inter Cars Ukraine» Віктор Заброцький.

редактор Олег Соловйов