ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 2017-05-23

СПОРТИВНЕ СВЯТО У ЧЕРНІГОВІ

Весна, сонце, річка, «каша із сокири» в 100-літровому казані та чудова компанія друзів. Що може бути кращим для знайомства і зближення людей, згуртування їх в єдиний колектив, єдину команду?Виходячи з такого принципу, компанія Inter Cars Ukraine організувала цього року травневі свята для своїх співробітників. Ініціатором весняного корпоративу став чернігівський офіс компанії, його керівник Василь Раскін. У багатьох інших представництвах Inter Cars Ukraine, а їх на сьогодні в нашій країні – 27, його підтримали, і напередодні травневих свят у Чернігові, на березі Десни зібралася дуже весела компанія.


Представники офісів Inter Cars Ukraine із Житомира, Черкас, Вінниці, Києва та, звичайно ж, Чернігова, зібралися не лише для того, щоб зі смаком провести час на свіжому повітрі. Головна мета зустрічі — знайомство співробітників компанії з різних офісів між собою, згуртування всіх в єдине ціле. А спосіб, обраний для цього, — спорт.


Короткий перекус піцою, поки всі гості прийдуть до тями після дороги та налаштуються на змагання, і — вперед! Уся весела компанія шикується для офіційного відкриття змагань. Тут все серйозно. Представник центрального офісу Inter Cars Ukraine, директор з продажу Владислав Бугра виконав почесну місію і підняв національний синьо-жовтий прапор, весь колектив виконав Гімн України.


Для змагань усі гості поділилися на чотири команди, адже кількість представників від кожного офісу різна. Змагання проходили в кількох видах спорту: популярні футбол і волейбол, запальні та поки що екзотичні гонки на «човнах-драконах» – драгонботах (dragon boat), перетягування каната. Звісно, учасники змагань – не професійні спортсмени. Але брак майстерності сповна компенсується азартом і жагою до перемоги.


Незважаючи на популярність футболу й волейболу, найбільший інтерес та захват викликали гонки на драгонботах. І це не дивно. Після тривалого холоду зими нарешті тепла вода, весняне сонце і легкий вітер в обличчя. І, звичайно ж, суперник, якого потрібно перемогти, обігнати. Поспостерігати за цим збираються всі вільні учасники змагань, дорослі та діти. Кілька пробних кіл на човнах, адже багато хто взяв у руки весла вперше в житті, і — основний старт. Він починається біля пішохідного моста, фініш – біля човнової бази, де проходять змагання. І як завжди в спорті — радість переможців та розпач у переможених.

Цього дня спортивні змагання покликані зблизити людей, які працюють в одній компанії, тому перемога — не головна мета. Це розуміють усі. Адже наприкінці заходу учасники змагань зберуться за одним великим столом — навколо кулешу з того самого 100-літрового казана. А ще через кілька днів усі учасники змагань знову будуть у своїх містах, на своїх робочих місцях. Ось тільки тепер, обговорюючи запчастини або маршрути їх доставки, розмовлятимуть не просто з далеким співробітником, якого ніколи не бачили в обличчя, а з товаришем, з яким разом пливли в одному човні, з яким їли кашу з одного казана, з яким змагалися на волейбольному або футбольному майданчику.